Recenze BlackBerry

Ověřený zákazník MEGATEL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 31. prosince 2013

(naposledy upraveno 31. prosince 2013)

Zakoupeno v MEGATEL.CZ

• Nejlepší telefon od dob 6110.Super
  • Nic jsem nenalezl

Ověřený zákazník Max-shop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. prosince 2013

Zakoupeno v Max-shop.cz

Výborný OS a opravdu dobrý přístroj

Přidáno: 19. prosince 2013

• Operační systém - svižný, nic se neseká
  • Výborný multitasking - i když mám puštěno spustu
  • Kompatibilita s aplikacemi na android - zatím jen přes konvertor na pc, ale od verze 10.2.1 půjde instalovat rovnou apk soubor přímo v zařízení, tudíš asi platforma s největším počtem aplikací
  • aplikací a her telefon jede dá se říct stejně
  • Výchizí webový prohlížeč - velmi přehledný
  • Telefon je už od základu vybaven slušným počtem aplikací - většina z nich je praktická a stejně by jste podobně é museli stáhnout
  • BB HUB - doslova miluju, mám na telefonu 3 email účty a jeden fb účet, vše se synchronizuje tak jak má
  • Výdrž baterie - u přístrojů s androidem, schodnou velikostí displeje a stejnou kapacitou baterky BB Z10 rozhodně vede, telefon vydrží 2 dny v plném provozu (celý den jede wifi, synchronizace účtů, nějaký ten hovor)
  • Intuitivní obládání - chce si zvyknout, ale jakmile si zvyknete, ihned zapomenete na ostatní platformy (android, ios, wp)
  • Skvěle padne do ruky - zpracování a ergonomie celého telefonu je opravdu precizní
  • Celkově velmi dobře řešená synchronizace s pc - BB Link funguje jak má, Kies, Pc companion apod. se můžou jít zahrabat
  • Upozorňovací LED dioda zepředu + dioda u fotoaparátu
  • Průměrný displej, v uzavřených prostorách kde není světlo ok, ale venku na slunci nic moc
  • Někdy problém se naladit zpátky do sítě pokud jedu například výtahem, během chvíle je vše v pořádku, spíše maličkost
  • Občas mám problém s otáčením displeje když poslouchám z přehrávače, odezva tak 1-2 vteřiny na otočení, ale jen u hudby, nechápu, ale také maličkost

Super stroj pro práci, ten kdo nemohl staré blackberry vystát si ty nové s OS 10 oblíbí. S BB Q10 se sice nedá jako pracant srovnávat, HW klávesnice a displej do čtverce je pro práci daleko lepší.

Jako uživatel androidu jsem měl ze začátku problém. Dnes když vezmu do ruky nějaký android např. od kamarádů, nejradši bych ho hned zahodil. Pokud si na BB Z10 zvyknete, je to ten nejlepší telefon který funguje, ano funguje jak má.

Pokud chcete jen to nejlepší tak buď iphone, BB 10 a nebo tuctový, nudný androidí S4 apod...

Ověřený zákazník Max-shop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 29. listopadu 2013

Zakoupeno v Max-shop.cz

• Operační systém s plnohodnotným multitaskingem
  • Ovladatelný intuitivními gesty
  • Blackberry Hub
  • Možnost spouštění Android aplikací ve vydařené emulaci
  • Vyměnitelný akumulátor

Operační systém je dobře navržený a velmi rychle se vyvíjející (je potřeba jej aktualizovat), množství aplikací stále přibývá. Telefon je velmi rychlý, nezaznamenal jsem žádné "záseky" v plynulosti.

Blackberry 9700 Bold

Blackberry 9700 Bold

Přidáno: 23. listopadu 2013

• Foťák s bleskem
  • hlasitost vyzvánění
  • dobrá viditelnost na slunci
  • Složitější ovládání
  • baterka by mohla vydržet lépe

Tento telefon doporučuju všemi deseti....vyzkousela jsem jiz mnoho telefonu a také mnoho systému a tento mi vyhovuje maximálně. Na klávesnici se velice dobře píše ale je trochu složitý na ovládání pro začátečníky.

Blackberry 9360 Curve

Blackberry 9360 Curve

J.Ludwig J.Ludwig

Přidáno: 8. listopadu 2013

(naposledy upraveno 12. listopadu 2013)

• Rozměry
  • Tloušťka
  • Hezké grafické rozhraní systému a jeho plynulost
  • Výborná klávesnice
  • Skvělé ovládání
  • Displej
  • Fotoaparát
  • Slabší baterie

Snil jsem o tom, že jednou BlackBerry budu mít. A letos, v době nadupaných smartphonů, dotykových displejů apod. jsem se rozhodl si sen splnit. Nechtěl jsem několika jádrový procesor, ani vysouvací klávesnici u BB Torch, ani dotykový displej. Musím říct, že jsem nikdy nehledal telefon s milionem aplikací, z nichž nakonec člověk používá jen ty, co skutečně využije. BlackBerry je úžasný pracovní nástroj třeba i pro ty, co ho zase k práci tak moc nepotřebují. Za pár dní jsem se do něj prostě zamiloval. Klávesnice je perfektní, systém se mi moc líbí, jak graficky, tak i co se týče jeho plynulosti a pohotovosti. Ovládání pomocí trackpadu je dle mého naprosto úžasné. Displej vše zobrazuje také moc hezky. Jediné, co je třeba podotknout, je slabý fotoaparát bez autofocusu. Na momentku to určitě stačí, ale kdo by plánoval s telefon fotit, tak to není úplně ono. Baterie je v plném zatížení, kupř. prohlížení webu, nebo používání IM, Facebooku, Twitteru celkem slabá. Vybijete ji do hodiny, možná i dřív a pokud nemáte u sebe nabíječku, je to celkem nepříjemné. Pokud však telefon používáte jen na sms, nebo telefonování, občas se připojíte na internet a potom máte WiFi, BT, GPS apod. vypnuté, vydrží klidně i 3-4 dny ( vlastní zkušenost, telefon jsem používal jen v pohotovostním režimu) Další věc je, že tarif BIS je skoro až nutnost. Nutnost, abyste telefon využili naplno a nepřemýšleli nad tím, jaká aplikace vám bez něj poběží a jaká ne. V ruce je dojem z telefonu také velice příjemný. Nízká váha, hezké tvary, tloušťka. Ze zahraničních videí jsem se dozvěděl, že telefon zamrzá apod. Nikdy se mi nic takového nestalo, telefon běží plynule, žádné problémy. Musím říct, že BlackBerry jsem si naprosto zamiloval. Závěrem snad jen, že je škoda tak slabé baterie a fotoaparátu. Ale řada Curve je cenově přijatelnější a některé parametry jsou horší, než kupř. u řady Bold. I když to není dokonalý telefon, jiný bych už nechtěl. A věřím, že nebudu chtít ani za pár let. Další telefon určitě zase bude BlackBerry.

Přidáno: 8. listopadu 2013

• Všetky +.
  • napriek tomu, že má 5 palcový displej, telefón výborne sedí v ruke (je viac vyšší ako širší), proste ergonómia výborna,
  • elegantný dizajn žiadne lacné palsty
  • systém BB10 výborný, vyladený
  • ovládanie prudko nákazlivé
  • pracovné nástroje
  • batéria 2880mAh výdrž 3 dni
  • bez výhrad

Z30 je proste pre náročnéjšieho užívateľa a, ale aj bežný užívateľ určite ocení kvality telefónu. Vysoka bezpečnosť, ochrana dát sú u Blackberry štandartom. Kto si chráni svoje súkromie volí Blackberry. V porovnaní s inými modelmi tejto kategórie, je to jednozančne najlepší pomer cena/kvalita.
Odporúčam.

Přidáno: 7. listopadu 2013

• design, zvuk, zdánlivě IMAP a flash podpora prohlížeče, přístup k jednotkám přes wifl
  • nespolehlivost systému, sekání kontaktů, zasekávání rozepsaných zpráv přes IMAP, žrout baterie v plném provozu (vše vypni a vydrží, na co to je ???)
  • updaty na updaty, systém je polotovar parazitující na portu android aplikací, ubohý běh aplikací na pozadí, v praxi nepoužitelné !!!!
  • První dojem OK, po týdnu zklamání.

Byl jsem uživatelem série telefonů Blackberry od OS 5 po 7.1, po nákupu nejprve Z10 s cenou 17 tis (dnes šit za 7000), pak Q10 co doslova žere baterii a layoutem co se nevejde na display, nakonec Z30 neforemný do ruky - vše ukázalo, že BB jde ve šlépějích hoven, velmi nedokonalý OS10 parazitující na platformě androidích aplikací, které zdaleka nejsou kompatibilní....

Instalace leak verzí, poloviční updaty..., ne, BB OS10 NE, 7.1 OK, ale jak dlouho ???

Zakoupil jsem Note 3 a prodal pro neforemnost přeplácaného androidu, po 14 dnech prodáno, to jen žere čas.

Po 6 letech sbohem BB, bránil jsem se iPhone, ovšem zakoupil jsem 5S a on funguje, žádné leaky, technické údaje výrobce jsou pravda, baterie více než den v plné zátěží, IMAP vidí i dva roky zpět, fotky jsou fotky, po HW klávesnici nevzdechnu.

Blackberry lehne do dvou let....

Přidáno: 7. listopadu 2013

(naposledy upraveno 7. listopadu 2013)

• Vydrzi!

OK

Přidáno: 4. listopadu 2013

Zakoupeno v CELKOM.cz

• systém, na práci nejlepší. Kam se hrabe android.
  • geniální klávesnic
  • blackberryhub
  • zpracování
  • žádné nejsou

Nejlepší telefon pro manažery co je momentálně na trhu

Blackberry D-X1

Blackberry D-X1

Ověřený zákazník AVACOM.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 31. října 2013

Zakoupeno v AVACOM.CZ

Vše OK

Přidáno: 20. října 2013

• úžasný mobil se skvělým designem a zpracováním
  • jednoduché ovládání
  • BlackBerry OS
  • pro někoho možná moc drahé
  • celkem velký mobil

tento produkt je velmi hezký s jednoduchým ovládáním a dobrým zpracováním, proto ho musím doporučit všem.

Přidáno: 19. října 2013

(naposledy upraveno 19. října 2013)

• skvělá konstrukce
  • ocelový rám a hodnotné materiály
  • super displej
  • vysoký výkon
  • dlouhá výdrž baterie
  • OS BlackBerry 10.2 se spoustou zajímavých funkcí
  • USB Host
  • dobré výkony fotoaparátu
  • špičkový zvuk a záznam zvuku !!!!!!!!
  • notifikační LED
  • chybí lokální aplikace (naštěstí možnost nahradit je portem Android aplikace)
  • nevyměnitelná baterie
  • citlivé klávesy ovládání hlasitosti, mohly by být trochu tužší

BlackBerry Z30 je bezpochyby ostružina se vším všudy. Pro pracovní nasazení na trhu nenajdete lepší zařízení a poradí si skvěle i s multimédii. Už v základu najdete většinu podstatých funkcí a aplikací, které musíte u jiných zařízení buďto složitě instalovat nebo za ně dokonce platit. Například kompletní kancelářský balík. O perfektní práci s emaily a BlackBerry Hub jako takovém škoda mluvit.

Klávesnice v OS BlackBerry 10 je zkrátka bezkonkurenční a po zkušenostech s iPhone, Windows Phone a mnoha klávesnicemi na Androidu si už jinou softwarovou klávesnici nedokážu a ani nechci představit.

Z30 podává skvělé výkony co se práce se zvukem týče. Jak zvukový výstup stereo reproduktorů tak záznam zvuku (například koncerty) je prostě pecka! Foťák taky u BlackBerry hodně vylepšili a i video natáčí velice dobré. V tomto ohledu si BlackBerry s konkurencí v ničem nezadá.

Je zde samozřejmě pár much jako například prakticky nulový lokální obsah (to lze vyřešit portem českých Android aplikací, které běží velmi dobře) nebo citlivější boční klávesy, nicméně výhody a skvělé funkce je tak strašně přebíjí, že nemá skoro ani smysl o nich mluvit.

Libor Zeman Libor Zeman

Přidáno: 15. října 2013

(naposledy upraveno 15. října 2013)

• Velký a rozlišením vyhovující displej, velká výdrž baterie více jak jeden den, výborné provedení hardware, je to BlackBerry, dobrý poměr cena vs. technické parametry, systém BB OS 10.2, který považuji za lepší než iOS či Android
  • Tloušťka méně jak 8mm a váha kolem 140g by přístroji svědčila, i když je mě jasné (s ohledem na kapacitu baterie a jiné technické nároky na prostor), že to není v limitu prodejní ceny momentálně možné

Jako tradiční uživatel klávesnice u BB9000, BB9320, BB9900 jsem dlouho váhal, zda vyzkoušet BBZ10. Zvyknul jsem si celkem rychle, ale občas jsem uvažoval o BB Q10. Z30 je přesně ten typ přístroje, který mě ke klávesnici nevrátí, psaní rychlé a pohodové. A velikost? Výborné pro čtení a práci, k úvahám typu nedá se s tím běhat atd... přece nebudu otrokem telefonu ve svém volném čase? Pro práci 100% zařízení.

BlackBerry používám více jak 5 let, s praktickými zkušenostmi s iPhone i Android mohu doporučit tento přístroj a BlackBerry OS.

Přidáno: 12. října 2013

(naposledy upraveno 12. října 2013)

• Absolutně perfektní design, rozlišení dostačující, klávesnice spicková, baterie více než den, super zvuk, jedinečný přístup k mailu přes imap, LTE, paměti do 64gb a super adresář...
  • Operační systém popojel, ale jednou rukou ovládání nepadlo v úvahu, originální nabíječka nabíjí pul dne...., chybí slibované příslušenství, zejména bezdratová nabíječka či originální pouzdro.

Proti Z10 dobrý hardware a baterie, proti kvalitní klávesnici Q10 dominuje pořádný displej.

Konecne stroj na práci, nelze srovnávat s i Phone či androidy, oproti Samsung Note 3 jde o uživatelský a funkční unikát, doporučuji.

Odesláno z BlackBerry Z10 bez korektur pravopisu.

Přidáno: 11. října 2013

• Image
  • Zpracovani
  • Nedoladeny system
  • Multitasking
  • Ovladani
  • Baterie
  • Aplikace

Predrazeny telefon, ktery !absolutne!nemuze pozitivne prekvapit. Jednim slovem: katastrofa

Přidáno: 1. října 2013

• Orginal

OK spokojenost 100%

Přidáno: 14. září 2013

• Kvalita konstrukce a nádherný design
  • vynikající foťák, jen když jsou horší světelné podmínky tak jde vidět trochu šum
  • chytlavé ovládání, které jsou návykové a určitě bych jej nikdy neměnil, jednoznačně nejlepší ovládáni ze všech smartphonech
  • kvalita displaye
  • plynulý chod systému, bez škubnutí
  • BB link, který je jednoduchý a funkční
  • propojení s android aplikacemi
  • systém BB 10.2
  • microSDHC podpora
  • 2 GB RAM = plynuly chod
  • podpora Flash
  • kvalita hovorů
  • jednoznačnš BB HUB který je neuvěřitelný když všechna komunikace jsou na jedné straně propojeny a tim pádem jednoduchost odpovědí ++++++++
  • sdílení všeho a to opravdu všeho
  • notifikační dioda
  • pracovní nástroj
  • wifi a GPS signál
  • reproduktor při poslouchání hudby je opravdu krásny a dají se i přes něj poslouchat hudba což se nedá říct o některých jiných telefonech
  • cena odpovidá tomu co telefon nabízí
  • trochu větší rozměry ale jsou na úkor okolního aktivního displaye
  • delší nabíjení a možna i výdrž baterie není z těch nejlepších
  • možná klávesnice na kterou si musím zvyknout ale jinak si mýslím že patří k tomu nejlepšímu mezi tel.

Telefon mám asi týden a nemohu si ho vynachválit. Na ovládání jsem si zvykl hned druhý den a hned jsem si to zamiloval. Dále design telefonu je krásný a působí reprezentativně. Tento telefon bych mohl srovnat jedině s Iphonem 5, jinak android telefony jsou na jedno brdo a nabízeji pořad to stejný krom designu který u většiny působí plastově a lacině, možná krom HTC One. tento telefon mohu doporučit všem a koupí určitě neudělá nikdo chybu

Přidáno: 13. září 2013

• Fotoaparát, jednoduché ovládání, výdrž baterie

Bezvadná kvalita oproti všem anroidům. Rovná se nejlepší značkám jako je Samsung nebo Nokie. Perfektní výdrž a super klávesnice. Jsem velmi spokojená a neměnila bych. Všem vřele doporučuji.

BlackBerry C-S2

BlackBerry C-S2

Ověřený zákazník Huramobil.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 13. září 2013

Zakoupeno v Huramobil.cz

• Rychlost, ochota obchodu a doporoceni alternativního výrobků. Kontaktovali mne sami od sebe během hodiny a vše dopadlo k obou straně spokojenosti

Doporucuji

Zobrazuji 361 - 380 ze 496 recenzí 1...17 18 [ 19 ] 20 21...25