Recenze BlackBerry

• Hezký design
  • super klávesnice
  • rychlý průběh reklamací
  • celkem dost poruchový
  • cena není úměrná kvalitě, čekala jsem od BB více
  • displej někdy nereaguje na dotyk

Za tu cenu tento telefon nedoporučuji

Adam Adam

Přidáno: 9. června 2014

(naposledy upraveno 4. prosince 2020)

Vajo Vajo

Přidáno: 5. června 2014

• Blackberry Hub
  • Rychlost, svižnost
  • Ovladatelnost
  • Desing, zpracování
  • Fotoaparat
  • OS

Asi 7 let sem nepoužíval nic jiného než Android, ani bych nepomyslel, že bych chtěl něco jiného. Poslední můj telefon s androidem byl Sony Xperie Z. Proč sem si vybral BB Z10 byla velikost a parametry. Moje hlavní podmínka telefonu byla min. 2Gb ram. a maximální velikost displeje do 4.5 palce. A na trhu to splňovaly jen dva mobilní telefony. Volba BB Z10 byla bezkonkurenční cena 5500kc. což byl rozdíl 8000tis. oproti tomu druhému. Pří koupi sem se docela bál novýho systému. Hodně dlouho sem přemyslel, četl recenze a vyptával se. První den co sem mobil používal tak sem myslel, že ho druhej den budu prodávát. Nakonec druhý den sem se s telefonem trochu seznámil a už sem říkal to není tak špatný, naopak dobře promyšleny. Třetí den sem s OS BB neměl žadný problem. OS BB mě ohromil. Když to srovnám s Xperii Z a s OS Android, tak OS BB je svižnější, žádná známka zaseknutí, jednoduší, podle mého uvážení barvy displeje reálnější, krásná viditelnost na slunci, hlavní výhoda co se mi hodně zalíbilo je BB Hub. Hodně lidi co sem četl nadává na baterii, sice mobil vydrží jen 12h. plného používaní, ale o proti Xperii Z vydrží jednou tolik. A v dnešní době to je normální věc. Co mužu poradit tak mi v omezení aplikací pomohl Snap. Doporučuji naistalovat návod zde http://blackberryczech.cz.... V SNAPU stáhnete aplikace co jsou přístupný na Android. Já tenhle telefon mužu jen doporučit, hlavně lidem co mobil využívaji na emaily, dokumentaci a prostě kancelářský věci. Byl sem velkej zastánce Androidu, ale po tehle zkušenosti s BB Z10, už nejsem.

Komu bych BB nedoporučil je lidem co si mobil pořizují na HRY.

Přidáno: 5. června 2014

(naposledy upraveno 5. června 2014)

• Hezký vzhled
  • Plynulost
  • Hezký displej
  • Výdrž baterie-já nabijím 3x denně
  • Připojená k wifi tak 5 minut,pak spadne a problém,a bez internetu k ničemu
  • Za ty prachy jsem si měl raději znovu koupit samsung galaxy s3
  • Na blacberry word minimum aplikací a ty potřebné tam nejsou
  • Přes snap nějaké nefugují
  • Navigace k ničemu,není česká a strašně blbě funguje
  • Špatně drží signál sítě (tzn,že jiný tel má 3 dílky z wifi,tak tento na stejném místě ji ani nenajde.
  • Atd.
  • Zapíná se s pinem cca 15 minut
  • Všechno dlouho trvá než se načte
  • A sem tam se mi někdo nemůže dovolat

Takže tento produkt nemá cenu kupovat,protože budete akorát rozčílení a zbytečně vyhodíte 6 000kč.

Přidáno: 2. června 2014

• hw
  • plynulost
  • hlasitost ve sluchatkach

na me uz prilis velke rozmery

BlackBerry Z30

BlackBerry Z30

Ověřený zákazník mobilTEL.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. května 2014

Zakoupeno v mobilTEL.cz

• intuitivnost ovládání,

Skvělí pracovní telefon pro manažery, vše na jednom místě BB Hub, Možnost zobrazit mail, zprávu i při zamčeném telefonu.
Telefon skvěle sedí v ruce a výborně se ovládá pomocí intuitivních gest. Telefon je rychlí bez zasekávání a zamrzání, aplikace opravdu běží na pozadí.
Podle mě nedoceněný telefon.

Přidáno: 28. května 2014

Zakoupeno v Mironet.cz

• Super telefon za super cenu :-)
  • Možná baterie mohla být silnější :-(

Ideální telefon :-)

BlackBerry F-S1

BlackBerry F-S1

Ověřený zákazník JHMobil Ověřený zákazník

Přidáno: 27. května 2014

Zakoupeno v JHMobil

• nová, přednabitá, funguje

nevím co napsat, baterka funguje a hledal jsem spíš originál, než čínskou kopii, tak snad tomu tak je... nepoznám to...

Přidáno: 25. května 2014

• Systém
  • nepotřebuji BIS/BES
  • Nic nevrže, vše krásně sedí

Všem doporučuji

Ověřený zákazník mojemobilka.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. května 2014

Zakoupeno v mojemobilka.cz

• Originalita, design,kvalitní zpracování, vlastní OS, výborná podpora, funkční plynulost, množství aplikací již v základní výbavě. Procesor 1,5 GHz, 2 GB RAM, nádherný display.
  • Baterie

Výborný nevšední mobilní telefon, který zaujme vzhledem a podtrhne výbavou a funkcemi.

BlackBerry C-S2

Přidáno: 19. května 2014

Zakoupeno v VK Servis

• výborné funkce
  • nic nechybí

velmi šikovný a výkonný pomocník

Ověřený zákazník mojemobilka.cz Ověřený zákazník

• Systém - intuitivnost, odezva, svižnost
  • Multitasking
  • Snap - elegantně řeší nedostatek aplikací
  • Baterie
  • Pro mne rozměry kontra filozofie ovládání - jednou rukou nic moc
  • Počet aplikací
  • Mapy - GPS

Pokud někdo potřebuje "kapesní počítač - pracanta na cesty" - tak nevidím jinou volbu. Po zkušenostech s iOS a WP8, které jsou víceméně spíše pouze pro konzumaci obsahu, jsem sice musel zkousnout nedostatek aplikací (jejichž většinu dokonale řeší aplikace Snap), ale pracovní možnosti jsou nesrovnatelné. BB10 můžu doporučit všem, kteří oželí spousty a spousty her a blbůstek, které v BB worldu prostě nejsou, a kteří hledají efektivního mobilního pracovníka. Co, ale musím vytknou je baterie - tak je tragická. Když telefon průměrně vytěžujete, jste celý den připojeni k wifi, ale využíváte ji sporadicky, nějaký telefon, atd. tak mobil má co dělat, aby dožil alespoň večera. Systém a práce s ním je intuitivní a rychlá, jen menu nastavení aplikací je u některých jinde, tudíž když si zvyknete hledat menu z horního okraje, tak se vám občas stane, že tam není, jelikož některé aplikace mají kontextové menu v pravém okraji - to se ale do budoucna snad doladí. Závěr bych shrnul takto: pokud chcete telefon na hraní her, sociální sítě, nečekáte od telefonu víc, než zábavu a komunikaci - tak doporučuji iOS. Pokud od telefonu čekáte iOS v moderním a levnějším provedení - tak doporučuji WP8. Mne osobně iOS strašně nudil a frustrovala mě uzavřenost systému - v podstatě vám nedovolí nic a jste odkázáni na iTunes a Appstore. Na druhou stranu nejsem takový hračička, abych si z Androidu udělal fungující pracovní nástroj a nevěřím zabezpečení toho systému. Takže je tu BB10 krásný kompromis. Můžete si dovolit pracovat s ním jako s kapesním počítačem a přitom si užít i nějaké to hraní, multimédia, sociální komunikaci atd. Když připočtete BB HUB, tak máte ideální pracovní multimediální hračku. Jo a protože BB marketing zapomíná pro veřejnost zdůrazňovat, že BES/BIS už NENÍ potřeba, tak to zmíním, jelikož tohle v minulosti spousty lidí odrazovalo od koupě.

Přidáno: 9. května 2014

doporučujeme

Ověřený zákazník amio.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 8. května 2014

Zakoupeno v amio.cz

• BlackBerry Hub, jednoduché a přehledné ovládání, systém BlackBerry 10 funguje prozatím bez problémů. Výborná odezva systému a rychlé surfování po internetu. Funkce NFC- do budoucna možnost bezkontaktních plateb na všech terminálech.
  • Velmi slabá baterie, nutnost mít nabíječku v podstatě stále sebou. Dobíjím 2-3 denně. Přední fotoaparát za horších světelných podmínek nemá cenu používat.

Přidáno: 7. května 2014

Perfektni mobil

Přidáno: 6. května 2014

• klávesnice
  • business funkce
  • integrace s cloud službami (používám Microsoft Outlook.com alias hotmail.com)
  • podpora Flash
  • netradiční formát displeje
  • složitější instalace aplikací pro Andorid

Ideální telefon pro práci, tedy pro všechny, kteří potřebují občas napsat nějaký text (nebo tabulku, popřípadě editovat prezentaci) spíše než koukat na filmy nebo hrát hry na telefonu.

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]