Recenze BlackBerry

Ověřený zákazník K24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. března 2014

Zakoupeno v K24.cz

• OS, ovládání, funkce, předinstalované programy, žádné zbytečné blbosti jako u jiných OS
  • výdrž baterie

výborný telefon s LTE
naprosto perfektní prostředí OS
ovládání
velikost tak akorát
lze nainstalovat programy z androidu

Přidáno: 16. března 2014

• dizajn
  • foto za dobrých svetelných podmienok
  • rýchly systém bez zásekov
  • ovládanie pomocou gest
  • aplikácie z androidu zatiaľ bez problémov
  • zvuk pri hovore
  • kvalitne spracovaný mobil
  • gps bez problémov
  • kompas, gyroskop
  • tragická baterka, ale dá sa dokúpiť s väčšou výdržou
  • fotky za zlých svetelných podmienok
  • pribalené špunty môžte rovno vyhodiť do koša

Môj prvý Blackberry telefón a zatiaľ veľká spokojnosť, až na slabú výdrž batérie.

Ověřený zákazník Antošmobil Ověřený zákazník

Přidáno: 14. března 2014

Zakoupeno v Antošmobil

• V současné době nejlepší a nejspolehlivější mobil na práci. Kvalitní zpracování.Velká výdrž baterie.

Jedinou větou, pro mne v současné době nejlepší přístroj.

Ověřený zákazník Inter-Store.cz Ověřený zákazník

• Keyboard
  • Fast
  • Efficient
  • Battery

BlackBerry products have been always made to keep you going.. Apple..? well, you know..

Blackberry M-S1

• multitasking
  • foto,video
  • blackberry hub
  • klávesnice
  • snad jen absence některých aplikací ve worldu a výdrž baterie, ale nic strašného

Po zkušenosti s androidem i windows phone můžu s naprostým klidem říct, že systém blackberry 10 je o mílový krok popředu. Pro běžného uživatele naprostý komfort. Blackberry hub bezkonkurenční věc a na gesta si člověk rychle a velmi rád zvykne,,, Čekal sem slabší foťák, ale na vzdálenost 4m+ dělá ostřejší fotky jak lumia 920. Zápory popsané výše nemůžou pokazit dojem s jinak naprosto skvělého smartphonu v této cenové kategorii,,,

Přidáno: 9. března 2014

• Kombinace BB10 a android aplikací.

Opravdu skvělý telefon. Stále jsem z něj nadšený.

Přidáno: 4. března 2014

• BB s QWERTY
  • Slaba baterie..chronicky slaba baterie

VYMENA za BB Z10 mel jsem ho 14dni a zniceho nic zcernal dysplej a bberror,malem me trefil šlak,naštěsti zlatá MobilPohotovost,okamžitě vratili peníze a nemusel jsem čekat na opravu...koupil jsem BB 9900,hrozně se mi líbil a stále líbí,jen me mrzí placeni BIS na Z10 nebylo třeba.Překvapení je i foto,bzt nemá autofokus,foti dost dobře..ale ta baterie to je peklo,jednou tak a pak všelijak,to jsem na větvy...QWERTY luxus psani,pišu denně tak 400sms minimalne a hafec na whats a super klavesnice pohodlna..krasny dysplej na slunci při malem a stahlém jasu to Z10 se nečapala...jinak pořizovací cena BB9900 byla opravdu přemrštěná ale ted to jde. ja hry nehraji,pouze soliter takze posoudit nemohu..byt 1,2 procesor tel se seka a zdržuje se to mi krapet vadí..jinak šlape jak má a jak jsem si představoval. Mám všeobecně BB rád,nesnesu Android,je to jak hračka nebo nevím..Nokia kdysi super,ted o ničem..takže stručně řečeno BB9900 super telefon,super komunikator,super vše,vřele doporučuji

Přidáno: 3. března 2014

• Update 10.2.1537 zlepšil mobil o 100%
  • Skvele ovladanie
  • Je to Blackberry
  • Nie je potreba špeciálne internetové služby
  • Skvelý display
  • velmi navykove ovladanie
  • skvele príslušenstvo k mobilu
  • na dotykac dobra vydrz, niekedy v pohode 3 dni
  • Android emulacia funguje, ale aj tak neviem co si tam mam nainstalovat :D
  • citatelnost na slnku priamom je super
  • síce nie je tolko aplikacii ako na android, ale kto potrebuje detektor kovov a ine blbosti?
  • inak o nicom neviem :-)

Skvely mobil za este lepsiu cenu, za cca 7000 kč dostanete bezkonkurenčný mobil s intuitívnym systémom a skvelým vzhladom.

Ověřený zákazník Inter-Store.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. března 2014

Zakoupeno v Inter-Store.cz

• Dobré dílenské zpracování, matné černé provedení, pogumovaná záda, parádní fotky a displej, po roce prodeje dobrá cena
  • Seká se wifi (popsáno na zahraničních stránkách - nejde souvisle přehrávat internetovou muziku, systém bez internetu tuhne ..). Není equalizer, zvukový výstup je čistý, na špičkových sluchátkách (Klipsch) chybí basy a výšky, což se nechá řešit instalací přehrávače ale ne u Spotify, Google Play a internetových rádií. Na systém se nechá celkem rychle zvyknout ovšem některá tlačítka jsou neergonomicky rozmístěná. V základu chybí pořádná navigace a další důležité prográmky, emulace z Googlu nefunguje na 100%

Jeden z nejhezčích mobilů, pěkně zpracovaný. Na systému bude muset Blackberry pořádně zapracovat (kdo ví, po roce výroby žádná sláva).

Přidáno: 28. února 2014

• Sound quality
  • Camera
  • BlackBerry 10 software
  • Internet browser
  • Battery stays all day with average usage
  • Ability to run android applications beside BlackBerry applications
  • Very fast, never lags!
  • BlackBerry Hub makes the best smartphone experience
  • Could have had Miracast and WiFi direct enabled on STL100-1 variant

I've used iPhone 3g, iPhone 5S, Sony Arc, Lenovo S890 and Samsung Galaxy S3 and the BlackBerry 10 was my first BlackBerry phone and the best of all phones I had!

Přidáno: 26. února 2014

• Rychlost,displej,qwertz dotyk super,foto a video,kancelarske funkce
  • Ajajaj ta baterie

Tak ho mám už asi deset dni a pořád stojim na tom že je to nejlepší mobil pro práci a nějaký Android mu nemůže konkurovat. Používám ho pouze na práci tj.kancelar,sms,hovor,aplikace Whatsaap,vyborny Skype,nehfaju hry ale jsem pořád na internetu škoda že nejde stáhnout Opera mini,jinak prohlížeč je fantastický,ale zere hodně data. A co me negativne zarazilo sekání pouze aplikace Badoo,to me docela rozčiluje. Fotky myslím že super a video Vyborne. Jsem rad že je možná používání se karty,u HTC 8X nesli. Jsem zkratka maximálně spokojeny az na baterku to je docela krize. Skoda ze v balení není pouzdro musel jsem za 380kc dokoupit. Pro praci,sms a hovor mobil naprosto dokonalý takže doporučuji

Přidáno: 26. února 2014

(naposledy upraveno 27. června 2014)

• Reprezentativní design, dojem drahého telefonu. Kvalitní materiály a slícování. Perfektní.
  • Kvalita displeje.
  • Klávesnice pohodlná.
  • Stabilita a rychlost systému. Vaše data budou v bezpečí.
  • Zadní kryt je příjemný, celý telefon se v podstatě nešpiní.
  • Cena verze bez LTE je na velmi příjemné hranici 6 tis. Kč.
  • BB Z10 už nepotřebuje ke svému plnohodnotnému chodu žádný speciální tarif Blackberry.
  • Pěkné fotky, dobrý zvuk.
  • Zajímavé možnosti úpravy vyzváněcích profilů. (Možnost volby vip kontaktu, kdy se vám dovolá kontakt, který si zvolíte, vždy, nehledě na to, zda máte tichý režim. Příjemné.)
  • Menší displej ovladatelný jednou rukou, i pro ženy.
  • Baterie mnoha kusů vyskakuje ze svého lůžka a způsobuje samovolné vypínání telefonu.
  • Nepříliš intuitivní ovládání. Složité.
  • Nový systém= nedoladěné prostředí. Stane se, že se dostanete někam, třeba na webu, odkud není cesty ven právě kvůli chybějícímu tlačítku zpět.
  • Dioda. Neustále mě mátla červeným blikáním, které normální výrobce dává jako upozornění na vybitou baterii. BB ho používá na vše. Dioda je ostrá, silná a strohá. Vypla jsem.
  • Hodně, hodně dlouhé zapínání. (Na obnovení továrního nastavení si vyhraďte tak hodinu.)
  • Nemožnost nastavit si ukazatel zbývajících procent baterie běžně na vrchní liště. Otravné.
  • Nemožnost rychlého zapínání mobilních dat. Musíte vždy hluboko do nastavení.
  • Málo aplikací, zbytek placený a to dost. Když si chci vyzkoušet aplikaci, nemám zájem hned kupovat plnou verzi.
  • Špatné prodejný v bazaru, lidé tel. neznají a tak ho případně prodáte jen hodně pod cenou.
  • Sporná budoucnost značky.

Stojí za krátké vyzkoušení. Zajímavý kříženec mezi stabilitou iOS a svobodou Androidu.

Přidáno: 22. února 2014

• Vše.
  • Slabší výdrž aku,vyšší pořizovací cena.

Kdo má zájem o multimediální hračku,ať si koupí něco s Androidem,nebo IOS.Toto jsou komunikátory na práci.Mám několik různých modelů,používám všechny k naprosté spokojenosti už pár let.Ten systém je nutno pochopit,potom už to je hračka.Doporučuji všem,kdo chtějí vynikající pracovní telefon(nebo spíše,jak už jsem uvedl),komunikátor.

Přidáno: 20. února 2014

• perfektní displej
  • intuitivní ovládání
  • rychlost systému
  • Blackberry HUB
  • multitasking
  • i když plastový tak skvělý design
  • zadní perforovaný kryt pro lepší uchycení
  • ovládání gesty
  • oznamovací LED dioda
  • výdrž baterie
  • méně nativních aplikací
  • model STL100-1 bez LTE

Myslím že mi prošlo celkem dost telefonů rukou a tak přikládám recenzi tohoto BlackBerry.
Dlouhou dobu jsem používal BB 9900 jelikož upřednostňuji klasickou QWERTZ klávesnici. Časem mi nedalo zkusit celodotykové telefony. Po zkušenostech s iPhone 5 i 5S, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy Note, Nokia 920 mne zaujalo toto BlackBerry Z10. Nikdy jsem nevěřil že pánové z BlackBerry dokážou vyrobit celodotykový displej a být konkurencí.
Možná má výhodu Android, iOS i Windows v tom že jsou déle na trhu, možná mají i větší podporu aplikací, ale nejdůležitější částí je sladění celého softwaru s ovládáním, výdrží, kvalitou a zároveň i cenou.
Nebudu ale porovnávat jednotlivé typy telefonů, protože cenu si každý určitě zjistí sám, ale aspoň řeknu své postřehy k BlackBerry Z10.
Osobně vlastním BlackBerry Z10 White STL100-1

Vzhled a hardware:
Když člověk tento telefon vybalí působí reprezentativním dojmem a vzhledem k ceně i dráž než jeho cenovka byla.
Zadní tělo přístroje je sice plastové, ale který modernější telefon nemá použitý plast. Díky strukturovanému povrchu zad ale telefon krásně drží v ruce a člověk nemá pocit že by telefon mohl vyklouznout. Konektor microUSB je klasikou a microHDMI potěší. 3,5mm jack je samozřejmostí. Ovládání hlasitosti a funkce vypínání telefonu provedené v nerez kovu telefonu sluší. Do telefonu se vkládá microSIM.
Procesor 2xKrait 1500Mhz společně s 2GB RAM telefonu plně dostačují na plynulý chod s rychlou odezvou. 16GB paměť je dostačující a přítomnost slotu na microSD kartu je dobré pro ukládání fotek nebo videí.

Displej:
Ač se nejedná o obrovský displej (4,2´´) tak vzhledem při vypnutém telefonu displej vypadá větší.
Po zapnutí displeje se ukáží opravdu věrné a kvalitní barvy, s perfektní ostrostí a jemností (355dpi - i iPhone 5S s 326dpi je na tom hůře).
Čitelnost na sluníčku nebo ostřejším světle je přitom myslím dost dobrá (i některé dražší mají větší problémy). Odezva na dotyk je víc než skvělá.

Software:
Používám aktuální software verzi OS 10.2.1.537. Software je plynulý bez jakéhokoliv zasekávání či nějakého dlouhého čekání na reakci. Největší výhodou je BB HUB kde máte veškeré aktivity pohromadě (SMS, email, facebook, WhatsApp, telefonáty) a nemusíte do každé aplikace zvlášť. Oznámení při zamknutém displeji je aktivní a dvojklikem na danou ikonku se i rychle dostanete přímo na danou zprávu.
Softwarová klávesnice je jedna z nejlepších na kterých jsem dodnes psal, tomu se nevyrovnají ani telefony s větším displejem jako iPhone 5S ani Samsung S4. Aplikace které jsou předinstalované jsou aplikace které opravdu člověk využije a nenajdete zbytečnosti jako u Androidu. Veškeré další aplikace lze doinstalovat na BB Worldu (Skype,WhatsApp,Twitter..) a myslím že i přes menší počet člověk vždy najde to co potřebuje. Většina uživatelů si stěžuje na navigační software ale například Waze funguje spolehlivě, přesně a je zdarma.
Co se týče her tak BlackBerry celkově není telefon pro hráče, ale například RealRacing3 je skvěle graficky zpracovaná a telefon si s ní poradí hravě.
Browser od BlackBerry je opravdu vážně rychlý a hlavně s podporou Flash.
Celkově odladěnost softwaru s hardwarem je, skoro bych si dovolil říct, nepřekonatelná.

Ovládání:
Ano ovládání BlackBerry 10 je inovativní, nezvyklé a jedinečné. Žádné domovské tlačítko jako u iPhone nebo Samsungů, prostě vše se ovládá gesty a žádné zbytečné tlačítko "nehyzdí" design telefonu.
Je pravda že ovládací gesta nejsou ve všech aplikacích stejná, ale hlavní ovládání je jednoduché a intuitivní. Stačí jen pár minut na seznámení se s telefonem a ovládání Vám přijde opravdu jednoduché a logické.

Fotoaparát:
Co říct k fotoaparátu? No fotky jsou dobré, samozřejmě by to mohlo být lepší, ale proč mám celkově hodnotit foťák u mobilního telefonu nebo ho kritizovat, když budu chtít hezké fotky tak si koupím kvalitní fotoaparát. Na momentky, příležitostné focení a natáčení videa je dostačující.

Síť a připojení:
V prodeji jsou dva modely. Model STL100-1 je bez podpory rychlé LTE a model STL100-2 je již s podporou LTE. Ale pro rychlé stahování či brouzdání po netu i model bez LTE je rychlý.
Podpora Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, GPS a Bluetooth 4.0 je samozřejmostí a navíc zde nechybí ani podpora NFC.
Hlasitost jak při použití klasického reproduktoru při hovoru nebo i hlasitém reproduktoru je dostatečně silná a srozumitelná.

Shrnutí:
Telefon BlackBerry Z10 je opravdu co se týče ovládání unikátní, displej bych řekl že je na vysoké úrovni a odladěnost systému perfektní. Podpora aplikací, i když si dost uživatelů stěžuje, taková jaká je mne vyhovuje a nic mi nechybí. Pro veškerou komunikaci má člověk vše po ruce.
Za cenu cca. 7.000,- si myslím že nemá moc konkurenci ať po stránce výbavy, hardwaru, designu i ovládání.
Nevýhodu bych viděl pouze ve výdrži baterie, kdy při opravdu plném zatížení (u mne cca. 60 e-mailu, 20 hovorů, cca. 2 hodiny brouzdání po netu, 30 minut hraní her, 2 hodiny muziky) vydrží telefon opravdu maximálně do večera.

Přidáno: 18. února 2014

• BlackBerry 10...krásný vzhled a funkce...foto...kancelařské funkce...
  • zatím nic

Včera pořízeno,moc se mi líbil,používam BlackBerry delší dobu,pak přešel na WP,ale jak není potřeba email servis pro BB řešení,vrátil jsem zpět k BB. po všech stránkách je to dost dobrý tel,využívám jen kancelář,email,občas foto,plno sms,aplikace jako Whatsaap,žádné hry,málo volání..promě nejlepší mobil co jsem měl a že jich nebylo málo..všechny platformy vyzkoušené ale nejlepší je stejně BB..vřele všem doporučuji..hlavně baterie ...konečně něco co vydrží.

• Je to BB 10 !!
  • Jen slaba baterie, nic jineho jsem nenasel

jen tak dal, skoda ze si nechali ujet vlak....

• SQĚLÉ INTUITIVNÝ OVLÁDÁNÍ
  • CHYBÍ ZÁMEK KÓDŮ

PŘECHOD Z B 9800 TORCH

Ověřený zákazník Max-shop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. února 2014

Zakoupeno v Max-shop.cz

• Dobrý cena (únor 2014). Systém Blackberry 10 po nejnovější aktualizaci je opravdu velmi dobrý.
  • Malá výdrž baterie.

Pro toho, kdo je obeznámen se systémem Blackberry 10 je telefon přesně tím, co očekává.
Spolehlivost
Skladnost
Rychlost

BlackBerry C-S2

BlackBerry C-S2

Přidáno: 16. února 2014

Zakoupeno v CELKOM.cz

Jsem spokojena s kvalitou baterie

Zobrazuji 321 - 340 ze 483 recenzí 1...15 16 [ 17 ] 18 19...25