Recenze BlackBerry

• blackbery hub
  • kvalitní zpracování
  • gesta
  • skvělá klávesnice
  • webový prohlížeč s podporou flash
  • multitasking
  • velikost
  • málo nativních aplikací
  • výdrž baterie

Velmi pěkný telefon, který mě mile překvapil. Jeho zpracovaní je na jedničku a působí trochu až luxusním dojmem. Systém je velmi svižný a propracovaný. Ovládání pomocí gest je intuitivní a řekl bych až návykové. Opravdovou třešničkou je pak BB hub, který sdružuje veškerou komunikaci telefonu na jedno místo. Máte vždy vše důležité po ruce ať už se jedná o e-maily, SMS, volání, oznámení atd. Skvělá je také klávesnice, zatím nejlepší, kterou jsem měl možnost vyzkoušet (a že jich na androidu nebylo málo). Mile mě po prvním spuštění překvapili i předinstalované aplikace. Nenajdete zde vyloženě zbytečnosi, ale spíše běžně používané aplikace. Navíc jdou všechny, mimo systémových, bezproblémů z telefonu odinstalovat.

Abych jen nechválil, tak mě nemile překvapila velikost telefonu. Vzhledem k úhlopříčce 4,2" je telefon opravdu velký. Proti mému předchozímu telefonu (HTC Desire X) působí opravdu jako obr. Foťák fotí dobře, ale mohl by fotit lépe. Hlavně za zhoršených světelných podmínek jsou výsledky tragické (zrcadlovka to nikdy nebude). Výdrž na baterii není špatná, ale mohla by být lepší, resp. by mohla mít vyšší kapacitu. Není problém koupit lepší baterii, ale jsou to další peníze a telefon také trochu nabyde. Hlavním nedostatkem je málo nativních aplikací, což u BB vyřešili možností spuštět aplikace určené pro android. Toto řešení není uplně idelaní, ale většina aplikací mi funguje bez problémů.

Jako největší problém tohoto telefonu vidím v ceně. V poslední době sice příjemě klesla, ale jeho vysoká cena na počátku prodeje zrovna nepomohla jeho většímu rozšíření. Otázkou je také budoucnost celé firmy BB, která na tom není dobře.

Přidáno: 8. února 2014

(naposledy upraveno 8. února 2014)

• BB Z10 je úžasný mobil,který jsem si oblíbil a jiný bych nechtěl. Bohužel ale mám ho jen pár dnů,ani ne týden a už je v servisu kvůli reproduktoru,který mi občas stávkoval. Doufám že se problém vyřeší a budu ho moct pořádně využívat. Koupil jsem u t-mobilu.
  • Přístroj elegantní,display a rozlišení lepší než iphone,jeho ovládání je až návykové a hlavně-hned po Vertu je to snad nejexkluzivnější mobil tady. Všude se to hemží iphony a androidy což mě předem odrazuje.
  • Jiný bych už nechtěl
  • překvapila mě ta porucha na přístroji hned v počátku,ale to se snad vyřeší

Je to láska,jakmile si ho člověk vyzkouší,už těžko chce jiný.

Přidáno: 8. února 2014

• Výkoný
  • svižný
  • krásné barvy
  • dobrý foťák
  • OS Blackberry 10
  • méně aplikací
  • při zatížení docela hřeje

Telefon je obpavdu rychlí, neseká se, nezaznamenal jsem žádné záseky nebo pády OS, rychle se dá s ním naučit

Blackberry 9700 Bold

• 3G a wifi
  • Foto s bleskem
  • Velikost dipleje
  • Výdrž baterky v plném provozu 3 dny
  • Při restartovani se dlouho načítá
  • Občas se zasekne (1x za tyden)
  • Pomalejší prohlížení webu
  • Touchpad dokáže potrápit ovládání
  • Složitější systém

Celkově poměr, cena, výkon jsem s telefonem více než spokojena. Je to můj první telefon této značky a oproti němu se může jít klasický Samsung vycpat. Je elegantní a výkonný pro každodenní používání. Navíc je skvělý i jako diář, na nic nezapomenete.
Vřele doporučuji.

BlackBerry Z30

BlackBerry Z30

Přidáno: 2. února 2014

Zakoupeno v CELKOM.cz

• Prepracovane prostredie, rychlost, odozva, klavesnica.
  • Fotak extremne dlho zaostruje a casto nepresne, kvalita fotografii priemerna. Na business pouzivanie vsak staci, na dovolenku aj tak beriem fotoaparat.

Jednoznacne najlepsie BB ake som za poslednych 7 rokov pouzival.
Obaval som sa dotykovej klavesnice, kratkodobo som mal aj Sony-Android a bola to hroza, ale BB je v tomto ako z ineho sveta - pocet preklepov minimalny, reakcie klavesnice a velkost tlacitok asi najlepsie na trhu.

Blackberry 8520 Curve

Blackberry 8520 Curve

Přidáno: 1. února 2014

• qwertz klavesnice
  • přehledné prostředí
  • po asi roce se začal strašně sekat
  • chybí vela super aplikací
  • pomalý prohlížeč
  • spousta aplikací v demo verzi
  • špatný fotoaparát
  • absence diakritiky

Telefon jsem koupila u operátora za zvýhodněnou cenu hlavně kvůli quertz klávesnici. Kdyby mě nestál jen cca 2000,- tak bych koupě hodně litovala, ale za tak nízkou cenu si ani stěžovat nemůžu. Telefon je super pro základní využití internetu a dalších věcí co telefonu čekáte. Rychle reaguje, ale když se sekne tak s ním mám chuť prásknout o zem. Radím vám, abyste nečekali až se odsekne a rovnou vypli a zapli. Poslední dobou mě začal zlobit budík stylem, že vůbec nezvoní, ale to nevím, kde je chyba. Tuto značku už znovu nezvolím, i když je to škoda, protože na klávesnici se píše luxusně jen chybí diakritika. Dále bych vytkla výdrž baterie, která po roce nevydrží ani 12 hodin.

Přidáno: 29. ledna 2014

(naposledy upraveno 29. ledna 2014)

• Všechno
  • Snad jen cena a výdrž baterie.

Nevím,kolikáté BB už vlastním,ale i přes vyšší pořizovací cenu je to vynikající přístroj na práci.Na zábavu bych jej moc nedoporučil,protože výdrž baterie je fakt slabší.

BlackBerry F-S1

BlackBerry F-S1

Ověřený zákazník MobilDuo Ověřený zákazník

Přidáno: 23. ledna 2014

Zakoupeno v MobilDuo

Baterie prostě funguje tak, jak má. Samozřejmě je její výdrž lepší, než té staré. Životnost snad bude srovnatelná, ale kdo ví... Zeptejte se za 2 roky.

Ověřený zákazník 1nakup.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. ledna 2014

Zakoupeno v 1nakup.cz

Velmi dobrý telefon, povánoční cena myslím klesla už dost nízko na to, aby bylo výhodné ho pořídit. (7k Kč)

Přidáno: 22. ledna 2014

• Přestože je telefon plastový, má perfektní zpracování - po půlroce nikde nic nevrže
  • Tenký, tak akorát padne do ruky
  • Skvělá hrubá povrchová úprava zad - telefon jen ztěží vypadne z ruky
  • Já osobně ho rokážu ovládat jednou rukou bezproblémově
  • Skvělý displej s perfektní jemností a ještě lepšími barvami
  • Systém BlackBerry 10 mne zkrátka uchvátil - pomáhá mi zvládat každodenní situace a "prostě funguje"
  • Gesta jsou návyková, plynulá a intuitivní (až na pár dní po obdržení telefonu, kdy jsem nad tím trochu zoufal)
  • BlackBerry Hub konečně udělal z do té doby každodenního nepořádku ve zprávách a upozorněních radost
  • Skvělý kalendář a vestavěná integrace se sociálními sítěmi, Boxem, Evernotem a mnoha dalšími
  • Vestavěná možnost zobrazování a velmi povedená editace MS Office souborů, obrovská základna podporovaných multimediálních souborů
  • Nejlepší internetový prohlížeč, který jsem zatím na telefonu viděl
  • Systémová klávesnice ruku v ruce s predikcí je také nejlepší, kterou jsem kdy na telefonu viděl (a nemusel jsem za ní platit navíc :) )
  • Podpora android aplikací (i když není taková, jak bych očekával)
  • Oceňuji dálkové přenosy souborů přes domácí síť - urychluje práci, v podstatě používám USB jen na nabíjení
  • Hlasitý reproduktor s na telefon kvalitní reprodukcí zvuku
  • BlackBerry Link funguje jak na Windows, tak i na Macu
  • Kvalitní výstup do sluchátek
  • Silný blesk
  • Všem okolo se líbí (z mé zkušenosti bílé provedení)
  • Malá výdrž baterie oproti konkurenci v podobné cenové hladině
  • Pomalé nabíjení
  • Málo aplikací v BlackBerry Worldu, což částečně kompenzuje porpora Android aplikací, která však není dokonalá. Nepočítejte s tím, že si zahrajete nejnovější herní 3D pecky z Androidu - když už 3D hry, tak nativní
  • Docela mi dělalo první tři dny problém ovládat systém rychle - avšak poté jsem si zvykl a neměnil bych
  • Za v době koupě 12 000 bych čekal něco víc, než plastové provedení, ale za 7 000 už by to bylo pochopitelné
  • Přední kamerka trpí na šum v prostředí, kde je málo světla
  • Zadní kryt u bílého provedení se čas od času zašpiní od nošení v modrých džínách, občas se musí umýt drhnutím :(
  • Přibalená sluchátka jsou tragédie
  • Chybí mi integrace systému se Skydrivem, ale asi je to jen zvykem z předchozího zařízení

Po půlroce používání sepisuji nějaké mé postřehy k tomuto telefonu. Ve zkratce: Skvělý telefon, BlackBerry opět nezklamalo, neměnil bych.

Blackberry 9900 Bold

Blackberry 9900 Bold

Přidáno: 20. ledna 2014

(naposledy upraveno 20. ledna 2014)

Zakoupeno v CELKOM.cz

• pevny kostra, pouzite kvalitne materialy, sifrovanie zabezpecuje ochranu firemnych dat. reprezentativny vzhlad na vysokej urovni (aj s prislusenstvom). pouzitie na starsiu platformu BB enterprise
  • starsia platforma BB enterprise pomaly odchadza do zabudnutia.

so zariadenim vysoka spokojnost, ktora kvoli konciacej podpore Enterprise platformy nebude trvat dlho. telefon by som neodporucil pre sukromne pouzitie (nedaju sa vyuzit jeho vyhody)

Zhigi Zhigi

Přidáno: 19. ledna 2014

• svižný systém bez sekání
  • intuitivní ovládání gesty
  • BlackBerry HUB - synchronizace mailů, sms, hovorů, sociálních sítí
  • rychlý webový prohlížeč
  • nejlepší klávesnice ze všech dotykových telefonů, včetně predikce textu
  • design
  • kvalita zpracování - při slušném zacházení vypadá stále jako nový a nepoškrábe se
  • zadní kryt příjemný na dotyk
  • pěkný displej
  • možnost vložení pamětové karty
  • výdrž baterie - při aktivním používání nevydrží ani den
  • nedostatek nativních aplikací
  • fotoaparát je za špatných světelných podmínek horší než u starého telefonu - HTC Desire X
  • velký rámeček kolem displeje

Díky BlackBerry HUB, skvělé klávesnici a jednoduchému a rychlému systému je to skvělý pracovní nástroj. Proto zamrzí malá výdrž baterie, kterou byste u jinak výborného pracovního nástroje zrovna neočekávali. Pokud telefon chcete spíše pro zábavu, zamyslete se, jestli si nekoupit spíše Android či iPhone. Většinu aplikací z Androidu rozchodíte, pokud si dáte tu práci, ale dost z nich nefunguje úplně přesně tak, jak mají - s tím je třeba počítat. Kvalitou zpracování a vyladěností OS se mu vyrovná jen iPhone, který je však v dnešní době 2x dražší.

Přidáno: 18. ledna 2014

Svižný, přehledný systém.

Přidáno: 16. ledna 2014

(naposledy upraveno 16. ledna 2014)

Zakoupeno v CELKOM.cz

• Zatim nejlip zpracovany telefon, jaky jsem kdy pouzival, a to predevsim diky promyslenemu OS a jeho ovladani, ktery dneska podle meho nazoru nema konkurenci. Vsechno je mnohem rychlejsi, jednodussi a vic poruce nez v pripade jinych telefonu. Browser je ULTRA rychly. Klavesnice perfektni. Dilenske zpracovani se mi zda opravdu kvalitni.
  • U BB10 se zatim jeste muzete setkat s nekterymi problemy, ktere zrejme plynou z jeho novosti a predpokladam ze budou vyreseny updatem softwaru. Sam jsem se potykal s problemem s kamerou a prehravani videi, ale nakonec vsechno funguje jak ma. Pro nekoho muze byt problem mensi mnozstvi aplikaci, ale ja osobne jsem nasel temer vsechno co jsem hledal.

Rozhodne doporucuju lidem, kteri davaji prednost funkcnim a promyslenym vyrobkum. Tady opravdu nemuzete slapnout vedle. Lidem,kteri chteji smartphone spise ke hrani her a zkouseni vsech moznych trendy aplikaci, bych doporucil asi neco jineho, protoze by mohli byt zklamani skromnejsi nabidkou.

Přidáno: 12. ledna 2014

Zakoupeno v Max-shop.cz

• rychlá práce, na nic nečekáte, systém dobře odladěn
  • rozumný výběr aplikací pro BB10
  • ideální pro pracovní nasazení
  • ovládání systému gesty
  • dobrá správa z PC
  • podpora velkého množství multimediálních souborů
  • slabší výdrž baterie
  • na přímém slunci horší čitelnost displeje
  • fotoaparát nedosahuje úrovně některé konkurence

Výborný a svižný telefon s bohatou výbavou, mimořádně vhodný do firemního nasazení, kde ostatně Blackberry vynikalo vždy. Rychlá práce s e-maily, hovory a sociálními sítěmi za pomoci BB Hubu. Ovládání intuitivní za pomoci pár základních gest. Na BB worldu rozumný výběr aplikací, většina sic placených ale v řádu dolarů. Každý najde co potřebuje. Konstrukce telefonu je z plastu ale velice bytelná, nikde nic nevrže a rozhodně nemáte pocit, že držíte v ruce špatný produkt. Záda mají zdrsněný povrch pro lepší úchop. Po přechodu z OS Android na BB10 jsem zažil velice příjemné překvapení, kdy vše neustále funguje tak jak má. Mezi nevýhody patří slabší výdrž baterie, kdy při intenzivním používání se dostanete na max. 1 den práce. Displej je skvělý, ale na přímém slunci se zhoršuje jeho viditelnost. Fotoaparát bohužel nedosahuje na poslední Samsungy a Nokie, nicméně rozhodně neprodukuje špatné fotografie, jen málo světla mu moc nesvědčí. Celkově ale rozhodně můžu telefon doporučit. Určitě každému kdo hledá stroj pro pracovní nasazení, ale i jako běžný soukromý telefon.

Přidáno: 9. ledna 2014

• BB hub
  • jedinečné ovládání
  • fotoaparát
  • úpravy v programech jako Excel, Word + PDF reader
  • design
  • plynulost - ještě se mi nestalo že by zamrzl
  • výdrž baterie (ostatně jako u všech chytrých telefonů)
  • podpora Android aplikací (i přes nový update na verzi 10.2 stále nic moc)

BBZ10 je opravdu originálním telefonem a za příznivou cenu. Jsem s ním nad míru spokojená a i přes to, že už je na světě i BBZ30, nemůžu udělat jinak, než se dále nechávat okouzlovat tímhle unikátním modelem. Člověk neustále přichází na další a další gesta i přes to, že už si můžete myslet, že znáte každé. Kdo nezkusí - nepochopí,
ten kdo zkusí - neprohloupí :)

BlackBerry 9720 Samoa

BlackBerry 9720 Samoa

Přidáno: 1. ledna 2014

Zakoupeno v CELKOM.cz

Můj prvni BlackBerry, ale jiný telefon uz nechci. Výborne ovládání, vydrž baterie... 100% spokojenost

Ověřený zákazník MEGATEL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 31. prosince 2013

(naposledy upraveno 31. prosince 2013)

Zakoupeno v MEGATEL.CZ

• Nejlepší telefon od dob 6110.Super
  • Nic jsem nenalezl

Přidáno: 22. prosince 2013

Zakoupeno v Max-shop.cz

Výborný OS a opravdu dobrý přístroj

Přidáno: 19. prosince 2013

• Operační systém - svižný, nic se neseká
  • Výborný multitasking - i když mám puštěno spustu
  • Kompatibilita s aplikacemi na android - zatím jen přes konvertor na pc, ale od verze 10.2.1 půjde instalovat rovnou apk soubor přímo v zařízení, tudíš asi platforma s největším počtem aplikací
  • aplikací a her telefon jede dá se říct stejně
  • Výchizí webový prohlížeč - velmi přehledný
  • Telefon je už od základu vybaven slušným počtem aplikací - většina z nich je praktická a stejně by jste podobně é museli stáhnout
  • BB HUB - doslova miluju, mám na telefonu 3 email účty a jeden fb účet, vše se synchronizuje tak jak má
  • Výdrž baterie - u přístrojů s androidem, schodnou velikostí displeje a stejnou kapacitou baterky BB Z10 rozhodně vede, telefon vydrží 2 dny v plném provozu (celý den jede wifi, synchronizace účtů, nějaký ten hovor)
  • Intuitivní obládání - chce si zvyknout, ale jakmile si zvyknete, ihned zapomenete na ostatní platformy (android, ios, wp)
  • Skvěle padne do ruky - zpracování a ergonomie celého telefonu je opravdu precizní
  • Celkově velmi dobře řešená synchronizace s pc - BB Link funguje jak má, Kies, Pc companion apod. se můžou jít zahrabat
  • Upozorňovací LED dioda zepředu + dioda u fotoaparátu
  • Průměrný displej, v uzavřených prostorách kde není světlo ok, ale venku na slunci nic moc
  • Někdy problém se naladit zpátky do sítě pokud jedu například výtahem, během chvíle je vše v pořádku, spíše maličkost
  • Občas mám problém s otáčením displeje když poslouchám z přehrávače, odezva tak 1-2 vteřiny na otočení, ale jen u hudby, nechápu, ale také maličkost

Super stroj pro práci, ten kdo nemohl staré blackberry vystát si ty nové s OS 10 oblíbí. S BB Q10 se sice nedá jako pracant srovnávat, HW klávesnice a displej do čtverce je pro práci daleko lepší.

Jako uživatel androidu jsem měl ze začátku problém. Dnes když vezmu do ruky nějaký android např. od kamarádů, nejradši bych ho hned zahodil. Pokud si na BB Z10 zvyknete, je to ten nejlepší telefon který funguje, ano funguje jak má.

Pokud chcete jen to nejlepší tak buď iphone, BB 10 a nebo tuctový, nudný androidí S4 apod...

Zobrazuji 341 - 360 ze 483 recenzí 1...16 17 [ 18 ] 19 20...25