Recenze BlackBerry

Ověřený zákazník SHOP MEDIATOR Ověřený zákazník

Přidáno: 27. června 2017

Zakoupeno v SHOP MEDIATOR

Intuitivní, velmi snadno ovladatelný, praktický a do ruky ideálně padnoucí mobil. Má všechno, co potřebujete k běžnému užití a vyřizování mailů a pošty. Do toho super přehrávač hudby a fotoaparát.

Pouzdro BlackBerry kožené Pocket PRIV by BlackBerry® Hnědá

Pouzdro BlackBerry kožené Pocket PRIV by BlackBerry® Hnědá

Přidáno: 27. června 2017

(naposledy upraveno 27. června 2017)

• Elegantní, dobře zpracované
  • Skrze pouzdro je vidět blikající led dioda

BlackBerry Leap

• přehlednost
  • svižnost systému
  • možnost instalací apk Android
  • rychlé připojení Wi-fi
  • vzhled a kvalita zpracování
  • super klávesnice
  • v jednoduchosti je výhra
  • OS BB 10.3.2.
  • delší doba prvního nastavení přístroje 2-3 hodiny

Je to můj první mobil se systémem BB 10, byl jsem velice mile překvapen svižností a přehledností systému, sice delší nastavení, ale když si s tím pohrajete, tak je to doopravdy pracant, svižných chod bez záseků. Lze instalovat oplikace z Androidu - využil jsem pouze Viber a Galerii. Velice přehledný správce souborů, paměťová karta do velikosti 128GB, lze nastavit vlastní vyzvánění u hovorů,SMS,emailů atd. Výhodou je synchronizace kontaktů z Google účtu. Krásný a ostrý displej, fotoaparát je průměrný, ale kvůli němu sem BB nekupoval. Prostě je zde vidět kvalita. Za cenu 4.000,-kč kupujete doopravdy kvalitní mobil, což Blackberry doopravdy je. Mohu zcela doporučit tomu, kdo je už otrávený z Androidu a jeho věčných aktualizací aplikací.

jarda jarda

Přidáno: 26. června 2017

• Konstrukce s klávesnicí
  • Velikost displeje
  • exkluzivita
  • výdrž baterie
  • rychlost čtečky otisků prstů
  • programovatelné tlačítko na boku přístroje

Na Blackberry Keyone jsem se těšil a doufal, že se blackberry poučilo z chyb a dodá na trh přístroj, který bude pro své uživatele spolehlivý a funkční. Vždycky jsem využíval přístroje od blackberry a jsem jejich velký fanoušek. Operační systém Blackberry 10 býl výborný s velkým potenciálem, ovšem chyběly aplikace. Sice do přísroje šly nainstalovat aplikace z androidu, ale funkčnost zde chyběla a spíše aplikace otravovali. Po přechodu na Blackberry Priv jsem se spíše trápil. Sice nechyběly aplikace, ale zase se přístroj hodně zahříval, nevydržela mi baterie a vysunovací konstrukce s klavesnicí nebylo prostě ono. Né že by se jednalo o špatný telefon, jen to nebylo ono. Když skoro před rokem BB oznámilo nový telefon, byl jsem pln očekávání. Sledoval jsem fotky a četl všechny zmínky o telefonu a byl celkem natěšen až příjde na český trh.
Trochu mě před nákupem ochladila informace, že se odlepuje displej od těla telefonu, ale prokázalo se to jen u jednotlivých kusů a BB je mění za nové. Stát se to může a nebral jsem tuto informaci tak v potaz. Na začátku května jsem si zakoupil Samsung Galaxy S8 a čekal, až jej dám do šuplíku a konečně bude k dispozici Blackberry Keyone. Dnes již telefon nějakou dobu používám a mé reakce jsou skrze pozitivní. Nepůjde o masivní hračku jako je S8, kdy reklama a články o jeho nej nej funkcích masírují lidi několikrát denně. U BB je pravý opak. jedná se prostě o pracanta se vším všudy. Rozměry, váha, velikost displeje, vše je prostě tak nějak ok. Telefon dobře padne do ruky, váha mi nevadí, kapsu mi neurve a většinou jej mám v saku. Velikost a čitelnost displeje je taky v pořádku. Nepatřím k lidem, kteří řeší jestli je full HD, nebo 4k nebo jaké jsou rozlišení. Fotoaparát fotí dle mého dobře./ jinak používám zrcadlovku canonP Přední kamerka doznala velkých změn oproti Priv. Tam byla opravdu slábá. Výdrž baterie je výborná, při mém normálním provozu vydrží dva dny a to je neustále na datech, cca 60 min hovoru a sem tam nějaký email a sms. O systému nemá smysl se moc rozepisovat. Vestavěný launcher nepoužívám, vždy si stáhnu to, na co jsem zvyklý. Za mě jako za člověka pracují převážně v kanceláři a u klientů můžu jen doporučit. Zatím jsem nenašel závažnější problém /tak jako u S8 - kdy spousta aplikací se zmenší a na telefonu zůstanou černé pruhy/ pro který bych telefon kritizoval, nebo zvažoval že jej dám pryč. Nákup vřele doporučuji.

BlackBerry Passport

BlackBerry Passport

Ověřený zákazník VK Servis Ověřený zákazník

Přidáno: 20. června 2017

Zakoupeno v VK Servis

• intuitivnost
  • naprosto dokonalý multitasking
  • nic není

- nejlepší telefon jaký jsem kdy držel v ruce

Pouzdro BlackBerry ACC-54689 černé

Pouzdro BlackBerry ACC-54689 černé

Přidáno: 19. června 2017

puzdro splna poziadavky

Zpracování: Dobré
Tvar pouzdra: Je dostatečně přesný i po delší době

Ověřený zákazník KIM Group s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 18. června 2017

(naposledy upraveno 18. června 2017)

Zakoupeno v KIM Group s.r.o.

• Telefon dle mého gusta. Za dobrou cenu. Aby ne, když je to model 2013 koupený v roce 2017.
  • To se uvidí jestli za ty 3500 vydrží alespoň dva roky.

Ten už nový stejně nikde nekoupíte.

Pertr Veslovský Pertr Veslovský

Přidáno: 14. června 2017

• Materiál, ergonomie, kvalitní zpracování čili máte v ruce špičkový produkt.
  • Baterie - používám pouze 24 hod od zakoupení na běžné aktivity a zbývá 75% kapacity, pro mě signál, že bude baterie velmi dobrá ve srovnání s BB Passportem
  • Byl jsem zvyklý na BB mnoho let, různé modely a klávesnici zkrátka stále chci, je perfektní po všech stránkách ovládání vč. čtečky otisku prstu na mezerníku.
  • Možnost zapnout další klávesnici na display a poté psát v různých jazycích. Potřebuji azbuku a na Passportu bylo možné jen s extra aplikací.
  • pesimisté píšou, že jsou na trhu rychlejší mobily. Já pro svoji potřebu neshledávám žádný markantní rozdíl.
  • Foťák jsem zkusil jen zběžně, ale velmi dobrý dojem z ovládání i fotek
  • Není to vyloženě proti, ale konstatuji stručně: mnoho let jsem používal BB. Čekal podvědomě totéž u KEYONE. Toto už je Andriod se vším všudy.
  • Takže je třeba přepnout zvyklosti v hlavě. Třeba synchronizace PC / mobil (kalendář, kontakty atd.) už nelze spustit přes BB link. Je to však jen o tom zvyknout si na něco nového.

Pro mé používání v práci i soukromí SUPER PŘÍSTROJ za přiměřenou cenu.
Jen mi chvilku potrvá přejít na odlišnosti Black Berry a Android.
To vnímám jako fakt.

Vhodný spíše pro práci než pro náctileté.....
Zvažoval jsem SAMSUNG S8 nebo SONY XPERIA XZ PREMIUM, teď naprostá spokojenost pro mé účely použití.

Jiří Jiří

Přidáno: 9. června 2017

• super telefon, nejnovější Android, rychlejj a s parádní klávesnice a výdrž baterie TOP

TOP co je dnes na trhu za rozumne penize

Baterie BlackBerry L-S1

Pouzdro BlackBerry gelové Soft Shell DTEK60 černé

Pouzdro BlackBerry gelové Soft Shell DTEK60 černé

Přidáno: 5. června 2017

Zakoupeno v Shop BlackBerry.cz

• Přesně sedí, veškeré ovládání funguje
  • Čočka fotoaparátu přesahuje i přes kryt

Telefon má skleněná záda a čelní sklo přesahuje přes hrany, takže jediný pád může telefon dost poškodit.
Tento kryt chrání telefon dobře v rámci možností i přes přední hrany, pouze čočka fotoaparátu trčí nad telefon natolik, že přesahuje i kryt.
Doplněno tvrzeným sklem.

Zpracování: Dobré
Tvar pouzdra: Pouzdro je velmi přesné a sedí od jeho koupě

Ověřený zákazník ocOSTRAVA Patrik

Přidáno: 5. června 2017

Zakoupeno v ocOSTRAVA

• šlape jako hodinky...
  • bezkonkurenční fotoaparát...
  • perfektní provedení...
  • notifikační dioda
  • protiskluzové úprava zadního krytu...
  • energie vydrží na den, ale musím podotknout že při celodenním ždímání telefonu.... jinak ty 2 dny dá...

Celkově jsem velmi spokojený, mohu jen doporučit.

Výdrž baterie při aktivním používání: Jeden den
BlackBerry Z30

BlackBerry Z30

Ověřený zákazník czechcom.cz R.A.Dista

Přidáno: 30. května 2017

Zakoupeno v czechcom.cz

• Jednoduchý, ale skvělý.
  • Nemá ho každý.
  • Dost rychlý i přes "skromnou"(oproti ostatním tlf) hw výbavu.

Na co mít milion funkcí, když je stejně nepoužiju?
Za danou cenu je to super telefon. A že nemá tolik aplikací jako Android? To mě netrápí. Telefon používám na volání, smsky, sem tam prohlížeč, maily a foťák....prostě na denní použití, ne na vychvalování se, kolik v něm mám funkcí.
Já ovládám svůj život a telefon, ne naopak:-)

Jirka Jirka

Přidáno: 29. května 2017

• vynikající přístroj, zpracování a hlavně každý týden bezpečnostní aktualizace, proti konkurenci čistý android s bezpečnostními funkcemi
  • těžší přístroj

doporučuji, kvalita za rozumné peníze a dotyková klávesnice co dělá přístroj odlišným od konkurence a jste vždy středem pozornosti

BlackBerry Classic

• Prostředí
  • Designe
  • Systém
  • Kvalita displeje na slunci
  • Slabsi baterie při větším vytížení
  • Ukonceni podpory facebook a whats

Prijemny pristroj,super pohodlna klavesnice,dokonaly system,displej snad nejlepsi zobrazeni na primem slunci..
Kancelar v ruce, naprosta pohodlnost,rychlost...email a sms jedna radost,volani luxus,vse dobre az na baterii. Celkem vysoka cena i dnes. Ma to pro me zasadni vychytavky. Dobre ladeny autojas,dioda zmeskanych udalosti. Zadne zaseky,zadne zpomaleni,zadne zavahani,porad jede a dela presne to co po nem chci. Vrele doporucuji kazdemu,teda ne kdo pari hry. Ale do chce kancelar po ruce tak nejlepsi volba...klavesnice je super rekl bych jak na Bold 9900. Pro me zarucene nejlepsi telefon. Mam jeste Q10 a Bold 9790 a nemuzou konkurovat.

Kvalita fotografií pořízených telefonem: Dostačující
Výdrž baterie při aktivním používání: Necelý den
BlackBerry Q5

BlackBerry Q5

Ověřený zákazník Max-shop.cz Lucie

Přidáno: 10. května 2017

Zakoupeno v Max-shop.cz

• spojení dotykového a tlačítkového telefonu
  • hezké fotky

s telefonem jsem maximálně spokojená

Ověřený zákazník Mobiluj Rain

Přidáno: 8. května 2017

Zakoupeno v Mobiluj

• Systém znám, mám dost dotykových telefonů - vítám klávesnici

Jsem rád, že mám - po letech - opět Black Berry

Jiří Hronek Jiří Hronek

Přidáno: 8. května 2017

(naposledy upraveno 8. května 2017)

• Zpracování,QWERTY klávesnice,vzhled.
  • Cena,Android,slabší baterie atd.

Telefon jsem kupoval za cca 20 000,-Kč.Životní omyl a vyhozené peníze!Doufal jsem,že to bude špička,ale omyl!Už byl měněn za nový kus,ale i ten funguje tak na 50%.Slabá baterka,zvýšené zahřívání,sekání.Mám dojem,že tímto modelem si firma BB pohnojila co mohla.Takže jsem se kajícně vrátil ke starému dobrému Passportu.Nekupujte ten šmejd!Už to není ono.Je mi to líto,ale je to tak.

Ovládání mobilního telefonu: Složité
Výdrž baterie při aktivním používání: Necelý den

Franta Franta

Přidáno: 24. dubna 2017

• zpracovani
  • zabezpeceni androidu
  • original prislusenstvi

vynikajici pracovni nastroj co se neseka za rozumne penize

Daniel81 Daniel81

Přidáno: 23. dubna 2017

(naposledy upraveno 23. dubna 2017)

• Kvalitní zpracování a reálný design, špičkový displej s přirozeným barevným podáním a výbornou čitelností na přímém slunci, a to i při nastaveném nízkém jasu. Namísto tvrzeného skla Gorilla Glass použito kvalitní japonské sklo Asahi Glass s oleofobní vrstvou. Zadní fotoaparát (Sony) má příjemně syté avšak věrné barvy u fotografií, navíc je lehce zapuštěný a chráněn minerálním sklem. Na danou kapacitu baterie dobrá vydrž. Příjemné zvukové podání stereo reproduktorů.
  • Stereo reproduktory by však mohli mít klidně o něco větší výkon, a do mřížky reproduktorů se snadno dostává prach. Slabší svit přední notifikační LED diody.

Po cca dvou měsících používání musím DTEK50 až na pár opravdu drobností, hodnotit jako výborný.

V dané střední třídě má rozhodně co nabídnout, a to i přes o něco vyšší cenu za přidanou SW hodnotu BlackBerry. Na oplátku dostanete bezkonkurenční zabezpečení, špičkovou odladěnost a svižnost systému Android, spoustu vychytávek z vlastního systému BlackBerry OS10, opravdu pravidelné aktualizace a mnoho dalšího. Za cca dva měsíce mi navíc systém ani žádná aplikace zatím nespadla a i při otevřených více jak 25 oken vše jede bez jakýchkoliv záseků.

Design v reálu vypadá taky mnohem lépe, vše je kvalitně zpracované a opravdu hrubá záda ve stylové šedé, vypadají stejně skvěle, jako zbroušené hrany na rámu telefonu. Je to sice detail, ale ve výsledku to vypadá opravdu hodně dobře.

Jediné co je v porovnání s mojí předešlou BlackBerry Z10 slabší, je intenzita notifikační diody, ta byla u Z10 nejen vícebarevná ale i výraznější. Stejně je na tom i zvuk, ten má stejně jako u Z10 příjemné podání, ale na to že se jedná o stereo, tak mi ve výsledku přijde výkon o něco slabší než na Z10, rozhodně ale né slabý!

Celkově se ale jedná o výborný stroj, u kterého i o něco vyšší cena za přidanou hodnotu BlackBerry, rozhodně stojí.

Výdrž baterie při aktivním používání: Jeden den