Recenze BlackBerry

Ověřený zákazník SOFTCOM.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. března 2015

Zakoupeno v SOFTCOM.cz

• Naprosto perfekt, mám velké zkušenosti cstč. android. Blackberry je skutečně král v organizaci a intuitivním ovládání. Klávesnice BEST, obrovské možnosti uživatelského nastavení.
  • Omezené množství aplikací. Pro instalaci android app - složité.

Jel jsem léta na androidu a blackberry užívám cca 14 dní, Kdybych to býval věděl, už dávno bych přešel. Používám telefon na řízení firmy - Blackberry je jednička :-)

Přidáno: 4. března 2015

• klasický blackberry design = elegantní a funkční
  • kvalitní provedení - kovový rám
  • skvělá ovladatelnost díky trackpadu, hardwarové qwerty klávesnici a dotykové obrazovky
  • mobilní gesta
  • blackberry hub
  • možnost mít víc aplikací naráz otevřených a funkčních (např. přehrává písničku z youtube, zatímco píšete mail, apod..)
  • velká výdrž baterie ve srovnání se současnými telefony
  • již není potřeba žádný speciální mobilní tarif jako u starších blackberry
  • opravdu jediné, co mě napadá, jsou maličkosti:
  • vyšší hmotnost (ale jde o zvyk)
  • nedá se vyndat/měnit baterie
  • přednainstalovaná aplikace mapy nezobrazuje některé adresy (ale dá se nainstalovat kterákoliv jiná)

Z telefonu jsem opravdu nadšená. Je to výborný prostředek pro rychlou a efektivní komunikaci. Vypadá velmi elegantně důstojně.
Je ideální pro ty, co mají telefon hlavně jako komunikátor a pracovní nástroj.

Přidáno: 1. března 2015

Nemůžu si stěžovat

Ověřený zákazník Mironet.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. února 2015

Zakoupeno v Mironet.cz

• Skvělý foťák který se dokáže vyrovnat Iphonu 5
  • Velmi kvalitní displej
  • Přehledné aplikace atd....
  • Výdrž baterie
  • více toho asi není :D

Rozhodně ho doporučuji nevyměnil bych za jiný mobil

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 25. února 2015

Zakoupeno v Alza.cz

• Kvalitna konstrukcia
  • Pomer cena vs. kvalita a funkcie
  • Rychly operacny system
  • Vyborna klavesnica (vacsie tlacitka ako v pripade BB Bold)
  • Velky a napriek nizsime PPI pekny display
  • Rychly browser
  • Mizerna ponuka aplikacii v nasom regione i cez Amazon app store, takze nutnost instalacie apllikacie na pristup ku Google play (postup nie je zrovna jednoduchy).
  • Vysoka hmotnost dana i bohatym vyuzitim kovu, ale nedrzi sa spatne

Velmi zaujimavy telefon, ktory ma svoje kvality. Ocenia ho hlavne fajnsmekri a pouzivatelia BlackBerry tazko nalaka novych zakaznikov zvyknutych na bohatu ponuku aplikacii z inych OS.

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Huramobil.cz

All in One

Přidáno: 22. února 2015

Zakoupeno v CELKOM.cz

• Kombinace tlačítkové klávesnice s dotyk .displeyem .

Je to můj první " chytrý " telefon , zatím se pouze seznamuji.

Blackberry M-S1

Blackberry M-S1

Přidáno: 18. února 2015

• Pasuje do telefónu.
  • Čo sa dá pokaziť na batérii?
  • Zdá sa mi, že má nižšiu kapacitu.

Batéria dorazila, funguje, pasuje, som spokojný.

Ověřený zákazník Mobil Pohotovost Ověřený zákazník

Přidáno: 17. února 2015

Zakoupeno v Mobil Pohotovost

• OS super.
  • Občas se sekne, ale napíše ze to delaji android aplikace.

Pred timto tel.jsem mel Číňana s androidem. Fungoval nic moc. Blackberry je proti nemu super.

Ověřený zákazník mobilprovás Ověřený zákazník

• nnašel jsem

Ověřený zákazník mobilprovás Ověřený zákazník

Přidáno: 16. února 2015

Zakoupeno v mobilprovás

• Funkční rychlý a jednoduchý systém. Kvalitní foto.
  • Slabší vydrž baterie, ale u smartphones standardní.

Doporučuji všem kdo chce zkusit něco nového a kvalitního.

Přidáno: 14. února 2015

Q10 vyměněna za Classic. Dojmy z přístroje - krásný design, kvalitní materiály a zpracování, asi nejlepší BlackBerry z dlouhou dobu. Jediné co bych v konstrukci udělal jinak je to, že klávesy s tlačítkypřijmutí a ukončení hovoru, menu a trackpad bych zrušil a místo nich protáhl displej. Ty tlačítka mi přijdou zbytečná, už Q10 šla ovládat skvěle i bez nich.

Ověřený zákazník KASA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. února 2015

Zakoupeno v KASA.cz

• Zpracování
  • BB OS 10
  • Slušná baterie
  • Plnohodnotný systém (multitask)
  • LTE
  • Ovládání gesty
  • "Exkluzivita"
  • Ergonomie
  • Fotoaparát

Píšu očima "běžného uživatele" tudíž nevyužívám různá spojení na BB servery apd. vymoženosti BB. Takže toho o tom moc nevím. Nicméně si myslím, že BB Z30 má co nabídnout i ostatním "běžným" uživatelům. Viz body pro.
Proto bych jenom krátce napsal pár pro mě hlavních bodů.
Telefon vypadá velmi exkluzivně, špičkové zpracování a i přes svojí velikost se drží krásně a neklouže. (podívejte se na recenze na YT). BB 10 je špičkový systém, který může v čemkoliv konkurovat andoridu, iOS, či WP. Do čeho se každý zamiluje je určitě systém ovládání gesty. Je to velmi návykové a intuitivní (podobně jako měla Nokia N9). Těžko se pak ovládají ostatní systémy. :) Dost často jsem slyšel, že na BB 10 nejsou žádné aplikace, ano z části je to pravda, ale BB 10 má podporu android aplikací, takže v máte podporu i více než 90% droidích aplikací. (nefungují aplikace kde je potřeba se přihlásit na google účet).
Systém je krásně rychlý, nikde se na nic nečeká. Má plnohodnotný multitask (jako jediný systém). BBhub? To je kapitola sama o sobě, skvělá vymoženost která strašně usnadní práci a zrychlí jí. Těžko se to popisuje, jde vlastně o "aplikaci" ve které máte svojí veškerou komunikaci (sms, mail, bbm, fb, twitter atd...)
Já jsem při OS 10.2.1 dostal s aktivním využíváním telefonu na den a půl výdrže baterky (wifi/4g sítě/gps, snížené podsvícení).

Na konec bych se rád pro mě nejhorší slabinou mobilu a tou je fotoaparát. Fotoaparát podle mě fotí špatně (předtím jsem měl Nokii N8 s 12mpix). Možná jsem byl trošku zhýčkaný, ale prostě jsem od BB čekal víc, to samé videa (velmi dobrý zvuk). Přeci jenom Nokia je 5 let starý mobil a tento jí šahá sotva pod kotníky. :( Ale abych nebyl úplně kritický, mobil umí pořídit slušné fotky, ale potřebuje k tomu dobré světlo. Jinak je to dle mého docela bída.
Na konec možná taková zajímavost, BB Z30 je jeden z posledních telefonů, kteří se nevyrábí v Číně :)

Přidáno: 11. února 2015

• BlackBerry OS
  • BlackBerry Hub
  • Konstrukce
  • Design
  • Klávesnice
  • Displej
  • Zabezpečení
  • Vysoká hmotnost (Ten pocit, že v ruce fakt něco máte)
  • Optický joystick
  • Podpora android aplikací
  • Výdrž baterie
  • Klávesové zkratky
  • Nevyměnitelná baterie

Tento telefon je určen pro práci. Komunikace a celkově práce s textem (hlavně díky optickému joysticku) je na výborné úrovni a mezi ostatními smartphony nemá v tomto ohledu konkurenci.
Blackberry systém je krásně svižný a vše funguje, jak má.
Konstrukce nikde nevrže, skvěle se drží a elegantní design si zamilujete. Váha telefonu je vysoká, ale ten pocit, když telefon držíte v ruce je k nezaplacení.
Android aplikace nainstalujete celkem bez problémů a fungujou téměř bez problémů. (např. jedna aplikace pro komunikaci, kterou používáme ve firmě nedává upozornění.

Výdrž baterie: 1,5 dne

Přidáno: 9. února 2015

(naposledy upraveno 9. února 2015)

• som spokojný

100 bodov

Ověřený zákazník Mobil Pohotovost Ověřený zákazník

Přidáno: 7. února 2015

Zakoupeno v Mobil Pohotovost

• Zpracování a použité materiály super, BB10 je skvělý systém, výdrž baterie, spousta vychytávek, plynulost systému
  • Výkon fotoaparátu při horším světle, ten mě štve , některá nastavení jsou schovaná, ale po chvíli je najdete

Super telefon, který je v záplavě androidů a neprávem předraženého Applu s nevyspělím systém, je jako maják co fakt funguje a drží. Zbytečně opomíjený.

Přidáno: 6. února 2015

• Kurzor v prohlizeci jako na PC - diky trackpadu
  • Vynikajici fyzicka klavesnice
  • Skvely zvuk
  • Klavesove zkratky
  • Blackberry HUB

Nejlepsi blackberry pro muj nazor. Klavesnice super, a dobra obrazovka. Blackberry hub je neco ktery se musi absolutni zkusit. Zapomenete na android nebo na iphone, ty jsou mobili na zabava, a na multimedialita, kdyz chcete opravdu pracovat a pouzivat mobil jako druheho pc, blackberry classic je spravna odpoved. Opravdu doporucuji ale ja vim ze pro hodne lidi blackberry je znacka ze uz mrtva ale to neni.

BlackBerry 9720 Samoa

BlackBerry 9720 Samoa

Přidáno: 6. února 2015

• klávesnice
  • dotykový displej
  • wifi
  • výběr z mnoha aplikací k přizpůsobení telefonu na míru
  • možnost nastavit si vzhled i funkce podle sebe a svých potřeb
  • upozorňující dioda (několik barev)
  • nastavení funkčních tlačítek (zkratek) podle sebe
  • aplikace zdarma
  • dá se sehnat spousty různých a barevných krytů
  • seznamy skladeb
  • foťák nic moc ale je to mobil ne fotoaparát
  • aplikace asi jen v angličtině

Je to můj 1. BB a jsem spokojená, omrkla jsem recenze (hlavně video recenze) než jsem si ho vybrala.

Přijde mi, že je spíše jako mini pc než mobil. A také tak funguje nastavení a jeho funkce, jako na počítači.

Pomocí barevných krytů a několika aplikací jsem si z nudného černého managerského mobilu udělala ,,holčičí" mobil na míru, co funguje jako kancelář i módní doplněk.

Výborně pracuje s internetem, přehrává hudbu, videa a i hry si můžete na BB zahrát (třeba starou nokiackou klasiku: hada :) )

Jen tedy asi nebude pro selfie milovníky, fotky v samotném mobilu vypadají celkem dobře ale po přenesení na pc mohou být malinko jakoby rozmazané.
Na druhou stranu BB World nabízí spousty aplikací na úpravu fotek.

Srovnávala jsem ho se sestřenicí s jejím Samsungem Galaxy s 5 mini a BlackBerry 9720 je lepší a jednodušší. Dokonce má například i v základním vybavení nastavení více druhů písma.
Kolega v práci má lacinou napodobeninu BB: Nokia Asha 210 a ten je spíš jak pro důchodce (mobil se základními funkcemi a foťákem). Vzhledově a konstrukčně je BB luxus i s těmi chatrnými zádíčky, které se ale dají zakrýt krytem, a tím se mobil i zpevní.

Takže cena/výkon je fajn.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 5. února 2015

• Jasná jednička v provedení, kvalitě, prostředí, psaní na klávesnici, personalizaci atd.

Jako nováček u BB jsem nadšenej z tohoto přístroje. Kvalita zpracování, prostředí, personalizace, apk i od androidu. Paráda. Je to takové Ferrari mezi MT.

Děkuji touto cestou BB shopu za trpělivost při prezentaci přístroje,který jsem kupoval.

Zobrazuji 161 - 180 ze 483 recenzí 1...7 8 [ 9 ] 10 11...25