Recenze BlackBerry

cena.origo

Ověřený zákazník Antošmobil Ověřený zákazník

Přidáno: 26. listopadu 2015

Zakoupeno v Antošmobil

• rychllý neseká se,jiný ne android
  • zatím jsem nic neshledala

telefon mám velmi krátce teprve týden chvíli mi trvalo než jsem si zvykla na jiný ovládáníí. Doufám že se nezačne sekat po čase tak jako samsung
Vybrala jsem si ho z důvodu že nemá android cenově dostupný a vypadá opravdu kvalitně zpracovaný.
Bbhub je opravdu super mít vše v jednom a i pod mrakem se s ním dají pořídit moc pěkné fotky. Nejsem tak náročná jako někteří uivatelé pro mne naprosto dostačující

Ověřený zákazník VK Servis Ověřený zákazník

Přidáno: 24. listopadu 2015

Zakoupeno v VK Servis

• .
  • .

Přidáno: 22. listopadu 2015

• Displej, kvalita zpracování, blackberry OS,
  • Výdrž baterie!!!

Mel jsem hodně, hodně telefonu, ale nevzpomínám si, že by měl nějaký tak KATASTROFÁLNÍ Výdrž baterie, telefon vydrží zhruba půl dne, například při prohlizeni internetu baterka doslova padá před očima ,prehravani video na YouTube baterie vydrží max 2hodiny, jinak displej, zpracování a foťák je dostačující, telefon jsem spíš jen vyzkoušel a jde hned pryc

Přidáno: 17. listopadu 2015

• jemný displej
  • části prefektně lícují
  • rychlý

No jen nechápu proč konkurenční přístroje stojí okolo 15 tisíc. Telefon má užasné rozměry a dokáže všechy funkce jaké si dnešní uživatel může přát

Ověřený zákazník MEGATEL.CZ TomasHolub

Přidáno: 8. listopadu 2015

Zakoupeno v MEGATEL.CZ

• Bezkonkurenční telefon pro práci. Nemá smysl srovnávat s Applem či jinou značkou. Tento telefon je prostě pro jiný segment (pracovní nástroj).
  • Absence AMOLED displaye. I tak je ale zobrazovaní velmi dobré.

Skvělý telefon pro všechny, co pracují na cestách, doma (tedy mimo PC). Doporučuji všem.

BlackBerry F-S1

Zakoupeno v VK Servis

• Displej
  • Foťák
  • OS - intuitivní ovládání, BB Hub

Perfektní stroj za hubičku. Mám ho teprve týden, ale hned jsem se do něj zamiloval :-)

Přidáno: 25. října 2015

• výborné zpracování
  • bezkonkurenční systém
  • BB klávesnice
  • bezpečnost
  • menší výběr aplikací
  • na dnešní nejlepší kusy malá výdrž baterie (ve srovnání s konkurencí ve své třídě stále top)
  • dlouhé nabíjení

Výborný přístroj! Dnes už sice starší kousek, ale stále atraktivní. Je to telefon, který vám zaútočí na city. Je opravu radost ho mít u sebe. Přistihuji se při momentech, kdy si říkám, jak je to krásné zařízení.
Nutno říct, že je to především pracovní nástroj a také jej tak nejvíce používám. Je efektivní a velmi rychlý. Především používání kalendáře a BB hub je moc fajn. Vzhledem k předraženým konkurentům jiné ovocné firmy, výborný kup.

Blackberry M-S1

BlackBerry L-S1

Přidáno: 19. října 2015

• mam rad Blackberry

mam uz 3 generaciu bb telefonov
paci sa mi ze su ine ako ostatny
navyse velmi kvalitne a premyslene
ze maju vlastny system

Přidáno: 16. října 2015

• klavesnica
  • displej
  • os 10.3
  • HUB
  • BLEND

Mal som Q10, potom zasa apple a vratil som sa k blackberry, najviac mi chybalo HUB a klavesnica a teraz este aj BLEND, je to nieco genialne.
Mobil sedi v ruke perfektne, rozhodoval som sa medzi classicom a passportom, ale passport sa asi jednou rukou ovladat neda, tak som zobral classic a nelutujem, je zbytocne tu rozpisovat jeho vyhody a nevyhody, na hranie nie je, ale na pracu a kazdodenny zivot a komunikaciu je hadam najlepsi, je to jednoducho blackberry

Ověřený zákazník Bestcena Ověřený zákazník

Přidáno: 1. října 2015

Zakoupeno v Bestcena

• Výdrž baterie bez problémů 2 dny (při vysokém pracovním zatížení 100% spoleh na to, že telefon vydrží celý den
  • BlackBerry Hub - všechno přehledně na jednom místě
  • Pevná konstrukce telefonu
  • BlackBerry OS - po dvoudenním zvykání je to nejlepší OS, který jsem zatím měl (vyzkoušel jsem již Symbian, Android 4,5 a Windows 8)
  • V současné době nadstandardní kvalita reproduktorů a mikrofonů (velmi dobrý diktafon)
  • Bezpečnost OS a možnost šifrování celého obsahu telefonu
  • Velmi pohodlné propojení s PC přes BlackBerry Link nebo úplné ovládání telefonu přes BlackBerry Blend
  • Trochu vyšší hmotnost (daň za výdrž a pevnou konstrukci)
  • Průměrný foťák
  • Nejistá budoucnost společnosti BlackBerry ale co je dnes jisté ;)

S telefonem jsem velmi spokojen. Je to dnes sice již výběhový model ale splňuje všechny mé požadavky. Kdo chce výkonný pracovní nástroj tak bude těžko hledat lepší telefon (kromě BlackBerry Pasport). Doufám že firma BlackBerry brzy uvede adekvátního nástupce.

Přidáno: 24. září 2015

• Nedávno jsem skončil z nokii E52 BB classic mi ji zcela nahradil nemam jedinou výhradu k softweru vse slape jak ma neseka se,baterie mne prekvapila na to jakym hardwarem telefon je vybaven vydrzi dost ovsem z výše uvedenou nokii se výdrž nedá srovnat
  • Kratší kabel nabíječky :)

Jsem velice spokojený s tímto modelem nemam jedinou výhradu ani k množstvím aplikací

Ověřený zákazník Mironet.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. září 2015

Zakoupeno v Mironet.cz

• kvalitni konstrukce
  • svizny, dobre ovladatelny OS
  • nedostatek aplikaci (lze ale vyresit sideloadingem android aplikaci)

perfektni telefon pro ty, kteri potrebuji volat, psat emaily a produktivne komunikovat

Přidáno: 11. září 2015

• Geniální telefon pro pracanty. Klávesnice je super a s ťukáním do skla super kombinace.
  • Některým lidem může přijít příliš velký nebo těžký, ale alespoň něco vydrží.

Mám ho několik měsíců a stále překvapuje jak snadno se ovládá. Dlouho jsem jeho koupi zvažoval, poté co mi bohužel odešel nesehnatelný flash kabel u HTC Pro2, který měl querty klávesnici. Classic je mistrovská práce a doporučuju těm, kdo chtějí spolehlivého pomocníka v práci.

Přidáno: 4. září 2015

• Klavesnice a velikost písmen
  • BlackBerry Hub
  • Všeobecné BB!
  • Fotak
  • Velkost displeje je sice 3,5 ale když máte tel v ruce je velky!
  • Toho je mnoho
  • Podpora androidovych aplikaci
  • Tělo telefonu
  • Váha není tak šílená jak se zda.
  • Pořizovací cena
  • Málo aplikaci
  • I přes možnost stahování App v Google play jsou některé nepouzivatelne.
  • Málo offline navigaci

Vždy jsem měl rád telefony stylu BlackBerry a proto jsem dříve mel Nokii E6 která byla levnější variantou BlackBerry! Po přechodu na htc netrvalo ani rok a musel jsem ho vyměnit zase za telefon s fyzickou klavesnici. Tohle je prostě fenomenální telefon pro lidi kteří píšou hodně sms, emailu a nevadí jim ze nemají tel s 5 palcovým displejem se kterým jim nejde vidět obličej při volání :) prvotřídní záležitost je BlackBerry hub. Viditelnost na přímém slunci je vynikající, fotky jsou výborné. Všeobecné jsem nadmíru spokojený s telefonem a určitě už nikdy jiný nekoupim! Jediný největší zápor je pouze cena ale co jiného chcete čekat když kupujete tel který nemá žádnou konkurenci na trhu.

Blackberry 9900 Bold

Blackberry 9900 Bold

Ověřený zákazník Webtelefony Ověřený zákazník

Přidáno: 4. září 2015

Zakoupeno v Webtelefony

jo

Přidáno: 25. srpna 2015

• Zpracování,velikost
  • Samozřejmě cena;prostředí 10.3.1 je hrůza.

Za hodně peněz šmejd.Prostě střep.Dnes jsem koupil,zítra vracím.BlackBerry používám 10 le,tale toto mě dostalo.Takový šmejd jsem už dlouho v ruce neměl.Zlatý Bold 9900.

Ověřený zákazník MEGATEL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 25. srpna 2015

Zakoupeno v MEGATEL.CZ

• Design
  • Značka
  • Výdrž baterie
  • Výkon (i když má ,,pouze´´ dvou jádrový procesor), (tady neznamená, že čím víc pruhů tím víc adidas)
  • Optimalizace prostředí
  • Různé funkce BB OS10 a jeho ovládání
  • Možnost instalování aplikací z OS Android
  • Displej
  • Stereo reproduktory
  • Někdy vypadává signál, ale s tím sem počítal, jelikož už se to řešilo na fórech apod.
  • Horší snímky z fotoaparátu za menšího světla
  • Někdy vrzají tlačítka hlasitosti

Před tímto telefonem jsem vlastnil BB z10. Byl to velmi dobrý telefon, ale chtěl jsem vyzkoušet většího sourozence mé z10. Bylo to milé překvapení, jelikož jsem telefon objednával, aniž bych si ho někde prohlédnul. Okouzlil mě hned jak přišel domů. Jedná se o poctivě zpracovaný telefon (nikde nic nevrže, až na klávesy ovládání hlasitosti), s výborným OS, který se neseká ani při náročnějším multitastingu. Displej sice není Full HD nebo Ultra HD, ale na běžnou pozorovací vzdálenost není s tímto displejem žádný problém, i když má ,,jenom´´ HD. Fotoaparát je také velmi kvalitní, ale za horšího světla už to taková sláva není.
Celkově bych tento telefon doporučil lidem, kteří hledají kvalitní, výkonný, luxusně vypadající telefon, který se hodí na opravdu celodenní plné nasazení, aniž by se vám restartoval, sekal apod. A zároveň nechtějí za telefon utrácen nehorázné částky (20000 a více).
Telefon opravdu tedy funguje tak jak sem od BB očekával.
Vzhledem k tomu, že se v těchto věcech poměrně dost orientuji, můžete brát tuto recenzi za odbornou.

Zobrazuji 101 - 120 ze 462 recenzí 1...4 5 [ 6 ] 7 8...24