Recenze BlackBerry

Přidáno: 23. července 2011

• rezidenci

je vtom telefonu i myska

Přidáno: 20. července 2011

• BlackBerry
  • samsung

BlackBerry je bomba telefon jini telefony se na tenhdle nehrabou

Přidáno: 13. července 2011

• Rychlé psaní emailů
  • HW QWERTY klávesnice
  • Telefon je lehký
  • Příjemné surfování na internetu
  • Možnost mít emaily vždy při sobě díky službě BB
  • Výdrž baterie
  • Rychlá, logická a snadná orientace v menu
  • Nemá 3G
  • Poněkud složitější nastavení některých služeb a nastavení manu (jené, než je Nokia, HTC, atpod.)

S telefonem jsem byla spokojená, potřebovala jsem jej pro práci a mít kvalitní a bezpečný způsob komunikace pro emaily - zkrátka ideální pracovní nástroj. Leč dotykový telefon s větším diplayem byl pro mě vhodnější volbou.
Telefon je vhodný pro zkušenějšího uživatele, který má BB jako pracovní nástroj. Dá se však používat při každodenní komunikaci, i pro soukromé využití, ač je služba BB ne zrovna levnou záležitostí.
BB jako takové mě překvapilo svou funkčností, nezasekáváním a vůbec celým svým systémem. Rozhodně doporučuji uživatelům, kteři si potrpí na smartphony, jak krok před dotykovými telefony. Technologie BB je velmi bezpečná, dokonce i po zadání hesla na 10.pokus špatně se celý jeho obsah automaticky smaže.

Ověřený zákazník Max-shop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. července 2011

Zakoupeno v Max-shop.cz

• Vše je vynikající
  • Není podpora OS 6 (aspoň zatím)
  • Chybí tam fakticky FM rádio
  • Chybí podpora 3G

Je to opravdu skvělý mobilní telefon, který se hodí pro studenty, nebo manažery. Já jsem student a vyplatilo se mi to. Vadí si možná to, že v App blackberry store je málo Free aplikací.

Ověřený zákazník Ynos.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. června 2011

Zakoupeno v Ynos.cz

Mám jej velmi krátce, nemám ještě stažené všechny aplikace, nemohu hodnotit, ale dle mých přátel, kteří jej mají je výborný. Vyhovuje mi též možnost nonstop internetového přípojení O2 Blacberry e-mail.

Přidáno: 16. března 2011

Zakoupeno v Aukro.cz

• Vše v pořádku, dopuručuji.

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. března 2011

Zakoupeno v Alza.cz

• Jednoduché ovládání ,rychlost celého telefonu - oper.systému,
  • Perfektní organizační funkce
  • Výborná klávesnice, výborně se píše
  • Wi-Fi
  • Nemá rychlá data, ale na vesnici a kde se pohybuji většinou ani není pokrytí (HSPDA...)
  • Umí číst soubory .pdf pouze ty, které přijdou mailem, uložené v paměti telefonu nebo na paměťové kartě neumí, musí se dokoupit aplikace.
  • A asi baterka, zatím vydrží cca 2 dny, ale zatím se s telefonem seznamuji, takže si s ním pořád hraji :-)

Prostě dost dobrej telefon, jak na telefonování, dá se uložit ke konkrétním jménům spousta údajů, ve sluchátku je velice dobře slyšet.
Výborně se píšou sms, maily...
Telefon je celkově dost pevný, display je dobře čitelný i na slunci. Pokud si nastavíte automatický jas displaje, tak budete překvapeni jak rychle reaguje na okolní osvětlení.
Kalendář nemá chybu, to samé budík.
Prostě pro člověka co neustále komunikuje se světem dost dobrá hračka.
A navíc BlackBerry nemá každej, takže zájem okolí je dost vysoký, zvlášť když ho půjčím do ruky na ošahání (telefon :-) )
Sem moc spokojený s výběrem, před tím sem používal HTC S730, trochu starší vysouvák, ale uměl spoustu věcí. Když sem hledal další telefon, tak sem opět chtěl HTC, ale dotekáče mi osobně moc nesedí, ale je to věc vkusu každého.
Pak padla volba na BlackBerry. Ještě si časem aktivuji službu BIS (automatické stahování mailů, u operátora O2 za 299 kč za měsíc + neomezené stahování dalších dat z internetu) což si myslím je už dobrá cena.
Uvidím jak bude sloužit, zatím sem moc spokojen.
Příště si třeba koupím vyšší model opět od BlackBerry...
DOPORUČUJI !!!

• Vydrz baterie

Přidáno: 18. února 2011

• 1. vyšší rozlišení displaye než u BB 8820
  • 2. při běžném používání vydrží baterka 2 dny, při klidu i 3-4 na 1 nabití
  • 3. oproti BB 8820 přítomnost foťáku (i když to je dnes už standard a nevím, zda 3MB není už dnes považován za podprůměr)
  • 4. dobře "připojitelné" další mailové schránky
  • 5. facebook zdarma ;-)
  • 1. samovolné vypínání přístroje do stavu před zadáním PINu (a nejsem ve firmě jediný)
  • 2. horší klávesnice oproti BB 8820. Sjíždějí prsty na jiná písmena.
  • 3. měkká povrchová ochrana displaye - chová se jak "dotykáč" i když není :-(
  • 4. v některých případech těžkopádnější ovládání oproti BB 8820 i jiným značkám (Nokie) - mazání zpráv, hromadná archivace, promazávání kontaktů, ...
  • 5. převážně placené aplikace a občas určené jen pro USA nebo západní Evropu (a ne Česko).

Asi zkusím Apple, byť podle zkušenosti jiných má horší výdrž baterky a taky placené aplikace.

Přidáno: 31. ledna 2011

• Nejlepší klávesnice mezi Smartphony
  • Porpora Wifi
  • Výdrž baterie
  • Rozlišení display
  • Nedotyková obrazovka

Blackberry 8520 curve je služební mobil mamky. Docela často si ho půjčuji, hlavně se rychle potřebuji podívat na internet. Rozlišení mobilu je oproti dnešním smartphonům docela mizerné, a stránky nevypadají stejně jako v počítači, ale jsou často hodně osekané. Obrazovka není dotyková, ale to je taková maličkost. Nejvyšší výhodou, jediná věc už kvůli které se vyplatí mobil koupit je klávesnice. Mobil se vám bez problémů vejde do rukou a dvěma palcem najednou můžete psát na té nejlepší klávesnici mezi smartphonama. Mne osobně vyhovuje více než dotyková, protože pod prsatýma cítím, že sahám na něco fyzického a zároveň nemá téměř žádný odpor na rozdíl od konkurenčních výrobků, kteří se snaží blackberry napodobit. Baterie vydrží 3 nebo 4 dny, foťák je dobrý pouze pro občasné focení. Další výhodou je cena, která je o mnoho nižší než u konkurenčních smartphonů, zde si platíte opravdu pouze za to co kupujete.

Ověřený zákazník KUPTOLEVNE.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 21. ledna 2011

(naposledy upraveno 30. ledna 2011)

Zakoupeno v KUPTOLEVNE.CZ

• Dobré služby v následné péči, s rychlou odpovědí na odstranění všech problémů.
  • Děkuji vám za to.

Dobré služby v následné péči, s rychlou odpovědí na odstranění všech problémů.

Děkuji vám za to.

Ověřený zákazník Max-shop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. prosince 2010

Zakoupeno v Max-shop.cz

• Vynikající

100 % - bez připomínek

Přidáno: 23. září 2010

• Super rozlišení displeje
  • Pohodlný do ruky a malá hmotnost
  • Možnost Wi-fi připojení
  • Pohodlné ovládání (optitrack pad)
  • Dobré psaní na QWERTZ klávesnici
  • Mnoho funkcí a nastavení (média, kalendář, prohlížeč)
  • Velmi všestranný přehrávač (.avi, .wmv, .mp4, .3gp, DivX a XviD)
  • Slušný fotoaparát (3.2 Mpix)
  • V příslušenství dobrá sluchátka, elegantní a užitečné pouzdro, USB kabel, mezinárodní nabíječka
  • Rychlý processor (624Mhz)
  • Podpora SDHC karet (až 32Gb)
  • Flash paměť 256Mb
  • Dobrá výdrž baterie
  • Malá interní pamět (256Mb, ale s paměťovou kartou nevadí)
  • Bez mobilního internetu těžší používání

Telefon je parádně zpracovaný, ale pro firmy a podnikatele, má mnoho funkcí, které běžný uživatel nevyužije!
Telefon je sice dražší, ale investice se vyplatí.
Určitě je nutnost mobilního připojení, nevím, který operátor je pro tyto telefony nejvhodnější.

Přidáno: 23. srpna 2010

(naposledy upraveno 23. srpna 2010)

• maximum možností
  • je lehký a menší oproti předešlím verzím
  • dotykový joystick
  • synchronizace s několika e-mailovými adresami
  • kvalitní fotoaparát
  • qwerty klávesnice
  • dají se stahovat a otevírat přílohy k e-mailům
  • a další...
  • Opravdu nepřeháním, ale asi nic :-)

Mám BlackBerry asi 4 měsíce a nemůžu si ho vynachválit. Ze začátku jsem se obávala, protože jsme měla celý život jen nokie, ale je opravdu výborný. V porovnání s nokií, která stojí stejně jako 9700 Bold má BB nespočet možností co nokie nemají. Opravdu s tímto telefonem není noc problém a už nikdy jinak než BB :-)

Přidáno: 19. července 2010

• Operační systém: BlackBerry OS 4.6.1
  • Rozlišení displeje: 320x240, 65tis. barev
  • Paměť: 256MB ROM +256MB RAM, slot na microSDHC karty (O2 dodává 2GB microSDHC kartu v ceně)
  • Rozměry: 109 x 60 x 13.9 milimetrů
  • Hmotnost: 105 gramů včetně baterie
  • Podporované sítě: GSM 850/900/1800/1900
  • Datové přenosy: EDGE, GPRS, Wi-Fi 802.11 b/g, bluetooth A2DP
  • Výdrž baterie: 408 hodin v pohotovostním režimu, 4,5 hodiny při hovoru
  • Další informace: fotoaparát 1600 x 1200 (2 MPx, 5x zoom), videokamera, přehrávač MP3, konektor 3,5mm jack, microUSB, USB Mass Storage, QWERTY klávesnice
  • Ve shrnutí: naprosto perfektní a snadné ovládání.
  • plně automatická konfigurace nastavení pro jakého- koli operátora.
  • skvěle fungující optický touchpadu.
  • Zkrátka kdo jednou okusí značku BlackBerry, nechce již nic jiného.
  • Všem vřele doporučuji
  • Záporem v tento okamžik je rozhodně nedostupnost oficiálního místa pro stahování aplikací, chybějící GPS modul a na dnešní dobu chbějící podpora 3G sítí. Což ale na druhou stranu lze kompenzovat wi-fi připojením a samotné EDGE funguje také poměrně rychle.
  • Méně dokonalý je taktéž browser, který není zcela kompatibilní pro surfování v běžném webovém rozhraní, nicméně při nastavení pro zobrazování mobilní je vše ok.
  • A i tato menší absence lze bezproblému nahradit buď browserem Opera Mini a nebo Google Chrome.

BlackBerry 8520 je sympatický a dobře zpracovaný kousek hardwaru, na kterém se mi po stránce „business využití“ nepodařilo najít žádné chybějící vlastnosti. Možná by se přístroji dala vytknout absence GPS modulu, nicméně u nás se stejně žádný kvalitní navigační program pro tuto platformu sehnat nedá, takže jediné využití mě napadá ve spolupráci s Google Maps. Přístroj padne příjemně do ruky a snadno se ovládá. BlackBerry OS je celkově vyladěný systém. Přestože může mít někdo obavy z nedostatku aplikací, mohu s klidným svědomím napsat, že tomu tak není. Ty nejčastěji hledané naleznete i pro tuto platformu.

Přidáno: 11. července 2010

• messenger a mail
  • baterka,foťák

Telefon mám týden,jsem s ním spokojen,Mám ho jako firemní a je to super,messenger a mail ideál!Foto hrozný!A baterka taky nic moc!Ale to je u každýho telefonu s mnoha fukcemi!

Přidáno: 20. dubna 2010

• Je dobrý
  • pár věcí tam chybí

good

Přidáno: 12. dubna 2010

• mám ho ! A je fakt super.
  • Chybí elegantní pouzdro

K životu patří BlackBerry !

Ověřený zákazník KUPTOLEVNE.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 30. března 2010

Zakoupeno v KUPTOLEVNE.CZ

• Oproti předchozím verzím BB je menší, lehčí, navíc doplněn o Wi-fi.

Skvělý prostředek pro komunikaci pomocí sms, mms, e-mailu, facebooku apod. Jsem jednoznačně spokojena.

Zobrazuji 461 - 480 ze 483 recenzí 1...21 22 23 [ 24 ] 25