Recenze BlackBerry

Ověřený zákazník CELKOM.cz Libor Zeman

Přidáno: 3. ledna 2012

Zakoupeno v CELKOM.cz

• Vše co jsem čekal od Blackberry. Vynikající klávesnice. Nemá cenu hodnotit multimediálnost a podobné nesmysly, já jej mám na práci.
  • Slabší výdrž baterie.

Výborný model, kdo si zvyknul na BB9000, pak není třeba váhat s výměnou.

Přidáno: 1. ledna 2012

Zakoupeno v Max-shop.cz

• Pro mne úžasný design a velmi dobrá ovladatelnost.
  • Špičková rychlost bez prodlevy
  • Obroské možnosti nastavení, profesionální zařízení
  • Naprosto katastrofální životnost baterie daná nedotaženým firmwarem. Očekávám další verzi (asi 10. v řadě), která snad zase něco zlepší. Ostuda firmy RIM
  • Příšerný fotoaparát, neschopný načíst QR ani vyfotit vizitku nebo text dokumentu, což u profi telefonu je opět ostuda.
  • Komplikace s českou diakritikou.

Je to krásný, rychlý a velmi sofistikovaný mobil, který mohl být naprostou jedničkou na trhu, kdyby ho výrobce nesestřelil na průměr díky otřesné výdrži a špatnému fotoaparátu. Baterie to možná po pár updatech firmwaru dotáhne na 1 den v zátěži a fotoaparát možná pro někoho nehraje roli a důležité pro něj budou maily a komunikace, kde tento stroj opravdu vyniká.
Pro ty, kteří používají českou diakritiku a obzvláště pro nováčky je to peklo, ale časem se to dá vychytat a pomocí predikce a učení nových slovíček se dá v 90% uspět. Zbytek nutno krkolomně opravovat, protože zde zkrátka není funkce čárka a háček, ale musí se dvěma prsty současně. Jeden drží písmeno a druhý honí trackpad.
Naštěstí mám v kapse druhý telefon iPhone4, který mi doplní chybějící funkce a vlastnosti BB 9900 a který mi také vydrží nabitý minimálně 2x tak déle, čemuž bych sám nikdy nevěřil, dokud jsem to sám nezažil.

Přidáno: 27. prosince 2011

• qwerty klávwsnice
  • pěkný design
  • horší fotoaparát

Tento telefon se asi nejvíce hodí pro studenty nebo manažery.Líbí se mi skvělá qwerty klávesnice.Možná má trochu horší fotoaparát, ale jinak je to velmi dobrý telefon.

Přidáno: 22. prosince 2011

• Psaní,dobrý reprák
  • Strašně málo aplikací,problemy s wifi,telefon se seka

Nikdy bych si tento telefon už nekoupil

Ověřený zákazník STmobil Ověřený zákazník

• výborná klávesnice
  • celkem slušný mp3 přehrávač
  • jednoduchost orientace
  • možnosti nastavení
  • strašně se opatlává zadní kryt
  • foťák, lepší kdyby tam nebyl žádnej
  • účty za sms :-)

Moje první Blackberry. Vybíral jsem nový telefon za Nokii C6-01, která byla multimediálně celkem na úrovni, ale pro mně je psaní na dotykové klávesnici absolutní katastrofa, protože jsem v práci dost v pohybu, prostě napsat na dotykáči smsku za chůze je celkem nemožný. Takže vybíral jsem nový telefon s tím, že hlavní požadavky jsou QWERTZ klávesnice, celková jednoduchost, už žádné "Hi-tec" vymoženosti nebrat, telefonování, smsky a maily, nic víc, nic míň. Volba padla právě na BB Curve 8520 i když jsem přemýšlel nějakou dobu nad 9300. Bold jsem zamítnul hned, nekradu:-) Nakonec jsem ale uznal, že GPS mi bude v telefonu na nic a to že 8520 nepodporuje 3G sítě taky není kdovíjaké postižení. Takže jsem několik dnů studoval osvědčené tutorialy na Youtube se kterýma mám dobré zkušenosti když jsem pořizoval zrcadlovku a na konec jsem pořídil 8520. Telefon jako takový mně velice mile překvapil, plasťák, ale parádně padne do ruky a působí celkem "těžkým" dojmem, co je hrozný, tak zadní kryt baterie z lesklého plastu, který je pořád upatlanej a už dokonce i poškrábanej a to nosím pouzdro, ale na telefon čučim zepředu, takže moje "daktylky" zezadu nevidim. Návod k obsluze ze zásady nepoužívám u ničeho, takže jsem se na telefon vrhnul z oleje. Fascinuje mně dotykový touchpad, nebo jak se to nazývá, výborná záležitost, pohyb v menu je díky němu svižný, dá se v telefonu nastavit i jeho citlivost, já tam mám 50 a je to perfektní. Telefon mně také baví svojí celkovou přehledností a jednoduchostí i když po letech s Nokiema jsem si chvilku musel zvykat..asi tak 5 minut :-) Klávesnice je nebe a dudu, na to že mám větší prsty a tlačítka jsou titěrná, píše se na ní parádně, mně dokonce i líp, než třeba na Nokii E72, překlepy jsem dosud nezaznamenal, jediný problém klávesnice je ten, že díky její funkčnosti budu mít do budoucna, na konci měsíce, u operátora pěkný flastry za odeslané SMS a emaily, pošlu jich fakt hodně, na tý klávesnici se prostě nedá nepsat :-) Po zakoupení telefonu doporučuji ihned aktivovat službu BIS (BB internet servis) u operátora, protože ta je potřeba jak k nastavení emailu v telefonu, tak prostě k celkovému použití připojení na internet. U TMCZ za 299,- u O2 tuším taky tak, VF nevím jestli nabízí, ale proč by nenabízel, když má v nabídce telefony BB. Co se týká médií v telefonu, tak foťák nekomentuju, fotím zrcadlovkou, takže to co je v telefonu umístěno se foťákem nazývat nedá, já osobně bych byl radši kdyby tam nebyl vůbec, ale na nouzové foto poslouží dobře. Z vlastní zkušenosti se mi foťák v telefonu vyplatil u jedné menší nehody, asi tak bych viděl jeho použitelnost v praxi, na krajinky zapomeňte.Kamera je na tom podobně. Mp3 přehrávač poslouží dobře, osobně jej občas poslouchám a nemám výhrady, je tam i nějaké klasické nastavení profilů přehrávání (rock, hiphop, basy...) chce to ale kvalitnější sluchátka i když ty v krabici od BB jsou lepší než Nokiácké, ale pořád nepoužitelná. Další vychytávka je originál pouzdro od BB s tím, že se dají v telefonu nastavit různé vlastnosti, jak se má telefon chovat při zasunutí a při vysunutí z pouzdra (např. zasunutím se telefon uzamkne, vysunutím se odemkne a třebe ihned ukáže přijaté zprávy....potěšující fičury) Co dodat závěrem? S telefonem jsem se sžil velice rychle a nedám na něj dopustit, orientace v základním menu je přehledná, nejsou zde žádný zbytečnosti, trošku je člověk akorát zmatenej, když si nastavuje telefon k obrazu svému, možností různých nastavení je opravdu hodně, tak to chvíli trvá, ale zvyká se rychle. Na to že je to ten nejzákladnější a nejlevnější BB co je na trhu k mání, svou práci odvádí na výbornou, je to prostě telefon pro ty, kteří potřebujou psát a volat a neprahnou po našlapaných mobilech s gps, mp4 a bůh ví čím ještě a hlavně, nezamrzá, nepadá, neseká se a i ta baterky mi 3-4 dny vydrži. Telefon doporučuji těm, kterým stačí tři základni funkce telefonu (SMS,mail, volání) a rádi budou držet v ruce pomocníka od jiného výrobce, než kterých je většina.

Ověřený zákazník Sunnysoft.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. listopadu 2011

Zakoupeno v Sunnysoft.cz

• Cena a dostupnost.
  • Do telefonu nesedne stejně jako originál. Zadní kryt se mírně vyboulí. Mám ji v šuplíku a bojím se ji v telefonu používat.

Zvolte něco jiného.

Přidáno: 15. listopadu 2011

Zakoupeno v CELKOM.cz

• Revoluční konstrukce, systém, zpracování. Momentálně nejlepší BB na trhu.
  • Slabší výdrž baterie, slabší výstup fotoaparátu.

Přidáno: 12. listopadu 2011

• Výborný mobil, spolehlivý, příkazy plní rychle
  • snad ani nic :)

Nejlepší BlackBerry, jakou jsem kdy měla

paludka paludka

Přidáno: 29. října 2011

• Moc se mi líbí
  • super klávesnice
  • šikovný do ruky
  • je moc složitý

Na pohled velmi pěkný telafom, sampatická klávesnice a velký displej. Dlouho mi trvelo, než jsem si na něho zvykla. Výborně se na něm píšou SNS, má i dobrý foťák. Kamera je trovhu horší. Mám z něho rozporuplné pocity.Nevím jestli bych ho doporužila, na ovládání je příliž složitý a má i zdlouhavé ovládání a odemykání displaje (handhledu?!?!)

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

• Jako každé BB - mezinárodní internet

Koupit

Přidáno: 24. října 2011

Zakoupeno v Max-shop.cz

tento produkt je dárek k vánocum tak zatím nemohu podávat žádný názor.

Blackberry M-S1

Blackberry M-S1

Přidáno: 17. října 2011

celkem dobrý výrobek

Přidáno: 2. října 2011

Zakoupeno v CELKOM.cz

• Vyhody produktu Blackberry,idealni kombinace QWERTZ klavesnice a dotykoveho displeje.
  • V porovnani s ostatnimi Boldy kratsi vydrz baterie (pri mem stylu pouzivani 1 az 2 dny).

Nejlepsi chytry mobil jaky jsem kdy měl.

Ověřený zákazník Aukro.cz Ověřený zákazník

Ověřený zákazník Sunnysoft.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 28. září 2011

Zakoupeno v Sunnysoft.cz

• neoriginalni dil

vcelku jsme spokojen.. oproti originalnimu dilu je cena zlomkova. navyse je ji na trhu docela nesnadne najit

Přidáno: 15. září 2011

Zakoupeno v CELKOM.cz

• Top model BB, nej klávesnice (na výběr QWERTZ i QWERTY), prostě skvělá volba!
  • Zatím nic a snad ani žádné nebude!

Spokojenost a radost ze zařízení!

klikar klikar

Přidáno: 12. září 2011

• synchronizace s e-maily
  • skvělá klávesnice
  • synchronizace se službami Google
  • výdrž baterie 4 dny při provozu
  • skvělá podpora datovým tarifem u operátorů v ČR
  • vysoká cena
  • nefunkční e-shop s aplikacemi BB
  • horší prohlížeč webu

BB Bold mám už 2 v řadě po předcházející verzi Boldu a jsem s ním velmi spokojen. Nejvíce si cením integrace několika mailových adres pod 1 aplikací. Také synchronizace s Google aplikacemi typu kalendář a adresář či maily je skvělá.
Neopomenu i nadprůměrně dobrou zkušenost s klávesnicí, které jsem se z počátku mírně obával. Ale nakonec po týdnu si zvyknete a budete psát opravdu rychle. Nevadí ani, jak jsou daleko od sebe i když z fotografie se to tak na první pohled může zdát.
Celkově zhodnoceno, koupil bych ho znovu. Pouze nad cenou se zamyslete. Je opravdu vysoká, proto raději kupte na aukru, nebo v bazaru, to se cena/výkon vyplatí.

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. září 2011

Zakoupeno v Alza.cz

• je to blackberry, levny s trackpadem
  • spatna konstrukce, chybejici v dnesni dobe zakladni funkce a aplikace

pro hodne nenarocne uzivatele, blazny do BB, kterym nevadi platit nadstandard za internetove aplikace je to ok

Přidáno: 17. srpna 2011

• wi-fi
  • 3,5 jack na sluchátka
  • spousta možností, jak si telefon nastavit podle sebe

Telefon mám týden, chtěla jsem bb (manžel si koupil jiný model na konci července a byla jsem z něj nadšená), ale stačil mi jeden z nejzákladnějších... Jednoduché ovládání (myšlenky, že je chytřejší než já mě opustily během jednoho dne ;o)),má všechno, co od telefonu chci. Možná mi trošku chybí rádio, ale i na to má bb určitě nějaku chytrou aplikaci, ještě jsem to nehledala... Každopádně za mě můžu doporučit, neměnila bych

Zobrazuji 441 - 460 ze 483 recenzí 1...21 22 [ 23 ] 24 25