Recenze BlackBerry

Ověřený zákazník iMobily.eu Ověřený zákazník

Přidáno: 10. března 2019

Zakoupeno v iMobily.eu

Jsem velice spokojena se svým nákupem. Zpočátku se dostavila mírná nedůvěra, zda mobil opravdu dorazí a v balíku nebude jen nějaká cihla apod. Na internetu se o tomto dost píše. Velice děkuji, že se tento model mobilu ještě někde dá sehnat. Vyhovuje mi ve všem, co potřebuji, zvláště super je klávesnice. V bílé barvě je nádherný. Tak akorát do ruky, neklouže, je zaoblený. Řekla bych, že jsem se do tohoto mobilu zamilovala a objevuji další funkce. Opravdu velké díky. Svobodová

Ověřený zákazník MEGATEL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 20. února 2019

Zakoupeno v MEGATEL.CZ

• znacku blackberry mam uz driv nez prisla na cesky trh.jsou to super mobily.zadne otravne reklamy jako ma android.

Přidáno: 30. listopadu 2018

Výhoda: Nemá Android, ale BlackBerry 10

Ověřený zákazník KIM Group s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 22. listopadu 2018

Zakoupeno v KIM Group s.r.o.

• Spolehlivý a nadčasový operační systém Blackberry 10
  • Pokročilé kancelářské aplikace - zejména emailový klient a správce zpráv
  • Možnost instalovat i Android aplikace
  • Design
  • Jedinečná PC aplikace pro správu telefonu

Už se nevyvíjí operační systém Blackberry 10 a byl nahrazen méně pokročilým Android, který nesplňuje ani základní předpoklad - dostupné aktualizace pro všechna zařízení.

Ověřený zákazník BatteryShop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 7. října 2018

Zakoupeno v BatteryShop.cz

Baterie přesně pro můj Blackberry 9320.

Přidáno: 30. září 2018

Zakoupeno v VK Servis

Jedním slovem je geniální.

Přidáno: 9. září 2018

• Netradiční
  • Podpora

Vypadá netradičně a luxusně. Trochu trvá se s ním naučit, ale stojí to za to. Co mě hodně štve, že už nikdo nepodporuje OS BlackBerry 10. Tudíž aplikace jsou funkční jen z poloviny, nebo jsou osekané, nebo po kliknutí na danou aplikaci (například faebook) se otevře pouze prohlížeč se stránkou facebooku. Takových aplikaci je víc. Jsou i plne reklam, nebo prostě vypadají hrozně. Zapomeňte na nějaké notifikace z facebooku a jiné. Mluvím o facebooku, protože tam jsem hodně aktivní a jsem přes něj ve spojení s okolím. Na druhou stranu pochvalují BlackBerry Hub, je přehledný a často jej využívám. Další nevýhodou je dorozumet se s GPS navigací. Do dneška nevím jak se originál používá, tak nezbývá, než si prostě koupit! Když jsem BlackBerry kupoval, tak proto jak vypadal a taky kvůli tomu že nemá android. Každý systém má svoje mouchy a BlackBerry má dost silný. Příště zůstanu u značky kvůli prestiži, ale přejdu zpět na android. Co beru jako velký plus je fotoaparát. Trvá mu sice než něco zaměří, ale fotka potom stojí za to :) taky se mi líbí scrollovani přes klávesnici a dobře se mi na ni píše

Přidáno: 6. září 2018

• Design
  • Klavesnice
  • Fotak
  • Nemá android
  • Nevím o nicem

Telefon jsem koupila neboť mne dlouho přitah oval a musím říct, že je úžasný. Měla jsem různé systémy telefonu a tenhle je bezkonkurenční, nechápu proč BB systém odepsala. Je krásný, rychlý.má všechno co potřebují i fotky jsou super, ti co ho haní ho neměli nikdy v ruce

BlackBerry 9720 Samoa

BlackBerry 9720 Samoa

Ověřený zákazník iMobily.eu Ověřený zákazník

Přidáno: 5. září 2018

Zakoupeno v iMobily.eu

BIS již nejde použít, ale zbytek funguje dle očekávání.

Přidáno: 27. srpna 2018

Zakoupeno v VK Servis

telefon mám krátce, zatím vše o.k.

Ověřený zákazník Mobil-Telefon.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. srpna 2018

Zakoupeno v Mobil-Telefon.cz

• super klávesnica Qwerty
  • super veľký displej
  • pohodlné ovládanie
  • imidžovka - mobil
  • lepšie sa píšu smsky s qwerty než s klasickou klávesnicou
  • BB je štýlový

Ověřený zákazník GIGACOMPUTER Ověřený zákazník

Přidáno: 4. července 2018

Zakoupeno v GIGACOMPUTER

Jsem velmi spokojen.

Ověřený zákazník MEGATEL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 19. června 2018

Zakoupeno v MEGATEL.CZ

Líbí se mi moc a jsem s telefónem maximálně spokojen.I když je škoda, že bude končit podpora pro BB.

Ověřený zákazník Mobil-Telefon.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. června 2018

Zakoupeno v Mobil-Telefon.cz

jiný telefon nekupuji je to už druhý jeden ztracený a druhý vypraný i z kalhotami.

Ověřený zákazník Huramobil.cz Ověřený zákazník

• Wifi

Ověřený zákazník Bestcena Ověřený zákazník

Přidáno: 10. května 2018

Zakoupeno v Bestcena

• Vše - k ultimate přístroji (jakým je BB Passport) nelze napsat klady, protože by mi nestačily odrážky na této stránce
  • Šířka telefonu

Nejlepší telefon s dílny Blackberry! Poslední "skutečná" ultimátní ostružina, bohužel...! :-(
Netřeba psát pozitivní recenzi, protože ten, kdo si ho kupuje, ví moc dobře "proč".
Spíše se zaměřím na mínusy telefonu. Je jich sice málo, ale jako u každého zařízení jsou...

1) šířka telefonu - asi největší slabinou telefonu je právě šířka (subjektivní dojem a mnoho uživatelů Passportu nebude souhlasit). Display ku šířce tel. je masterpiece, ale trochu více tím trpí právě ergonomie a "skladnost" telefonu v kapse. Osobně preferuji raději menší BB a BB Classic je pro mě maximální přípustné řešení pro mobilní telefony jako celek.

2) z důvodu větší šířky telefonu se na "hybridní" klávesnici - která je jinak zpracováním opět mistrovské dílo a touch funkci super - píše opravdu hůře oproti Q10 či Classic. Rozložení mi není moc po chuti - mezerník vložen do alfanumerické klávesnice. Dobrá, po týdnu jsem si jakžtakž zvyknul, ale na co jsem si opravdu nezvyknul je ona hybridita, kdy interpunkční znaménka musím používat dotykem na displayi (ano, tečku můžu vložit dvojklikem mezerníku, ale ostatní znaky jako , : - nikoliv). Takže ano, klávesnice dobře zpracovaná, ale méně pohodlná pro psaní mailů/messengeru/sms.

3) touch funkce klávesnice je parádní vychytávka a je OPRAVDU VELKÁ ŠKODA, že už BB není co bývalo a přešlo na sh**droid a nadstavbou, protože by se hodil menší improvement a dotažení oné feature k dokonalosti (čehož se již nejspíše v aktualizaci nedočkáme). S touchem můžete posouvat vertikálně . pdf, emaily, www apod., můžete se pohybovat horizontálně v menu (přepínat na plochy) a také se švihnutím do strany dostat do BB Hubu, ale zde je kámen úrazu. Zpět z Hubu na plochu spuštěných apps nebo menu se již nelze oním švihem po klávesnici dostat. Funguje tu pouze přesunutí prstem (klasické ovládání BB OS10). Pokud tedy máte menší ruku a pracujete na klávesnici, tak Vaše ruce jsou více situované v nižších polohách a oné švihnutí prstem zpět z Hubu na plochu je nepraktické z důvodu přehmátnutí ruky, abych na display komfortně dosáhnul.

Sepsal jsem spíše negativní feedback, který jsem měl na telefonu BB Passport, ale vězte, že lepší telefon, který slouží ke zvýšení produktivity práce jedince, nenajdete! Tedy najdete opět ve stáji BB s modelem Classic nebo Q10, ale již s ústupky, které Passport nemá. Brutální výkon, nádherný 1440x1440 pxl IPS panel, klávesnice s touch funkcí, nadstandardní výdrž akumulátoru, stereo reproduktory (nezmeškáte žádný hovor), form factor a luxusní zpracování. Ani váhu nemám v negativech, protože paradoxně přes své rozměry je telefon pocitově lehčí - váha je dobře rozložená na ploše a z toho důvodu mi např. Classic přijde těžší. Opět berte v potaz subjektivní názor. Papírově je totiž Passport těžší.

Jak jsem zde u někoho v recenzi četl, TEN, komu Passport padne do ruky, tak TEN už ho z té ruky nedá a s tímto heslem se naprosto ztotožňuji! Bohužel mám menší ruku a na šířku telefonu jsem si nezvyknul :.-(

Z těžkým srdcem a jako bývalý Symbian maniak a po přechodu BB maniak jsem byl nucen telefon vrátit ve 14. denní lhůtě a zůstat u svého BB Classic :.-(
Škoda...vyrobit BB Passport s max. 80mm šířkou a 4-lines klávesnicí, nikdy bych nevyměnil... Nu a až mi vypoví službu Classik, tak přestanu telefonovat a vůbec...vlastnit jakýkoliv mobilní telefon! Žádný výrobce mt nedokázal (krom E72/E52 od Nokie) vytvořit produktivnější mobilní telefon/komunikátor a s těmi svými dotykovými blbostmi si můžou všichni jít hrát na písek. TEČKA!

Tímto děkuji obchodu Bestcena.cz za skvělou komunikaci a obchod doporučuji!

!Ciao!

• Naprosto senzažně použitelný displej
  • Kverty klávesnice
  • Správa mailů a událostí
  • Nahrazuje prakticky kancelářký pc
  • Prostě konečně pořádný telefon který je určený pro to, k čemu se tváří placky
  • Nabíjení zespodu

Neuveřitelně nakažlivý mobil. Po nokii 8210 je to konečně první použitelný telefon ;-)

Zobrazuji 21 - 40 ze 500 recenzí 1 [ 2 ] 3 4 5...25