Recenze BlackBerry

Přidáno: 27. srpna 2018

Zakoupeno v VK Servis

telefon mám krátce, zatím vše o.k.

Ověřený zákazník Mobil-Telefon.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. srpna 2018

Zakoupeno v Mobil-Telefon.cz

• super klávesnica Qwerty
  • super veľký displej
  • pohodlné ovládanie
  • imidžovka - mobil
  • lepšie sa píšu smsky s qwerty než s klasickou klávesnicou
  • BB je štýlový

Ověřený zákazník MEGATEL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 19. června 2018

Zakoupeno v MEGATEL.CZ

Líbí se mi moc a jsem s telefónem maximálně spokojen.I když je škoda, že bude končit podpora pro BB.

BlackBerry J-S1

• Wifi

Ověřený zákazník Bestcena Ověřený zákazník

Přidáno: 10. května 2018

Zakoupeno v Bestcena

• Vše - k ultimate přístroji (jakým je BB Passport) nelze napsat klady, protože by mi nestačily odrážky na této stránce
  • Šířka telefonu

Nejlepší telefon s dílny Blackberry! Poslední "skutečná" ultimátní ostružina, bohužel...! :-(
Netřeba psát pozitivní recenzi, protože ten, kdo si ho kupuje, ví moc dobře "proč".
Spíše se zaměřím na mínusy telefonu. Je jich sice málo, ale jako u každého zařízení jsou...

1) šířka telefonu - asi největší slabinou telefonu je právě šířka (subjektivní dojem a mnoho uživatelů Passportu nebude souhlasit). Display ku šířce tel. je masterpiece, ale trochu více tím trpí právě ergonomie a "skladnost" telefonu v kapse. Osobně preferuji raději menší BB a BB Classic je pro mě maximální přípustné řešení pro mobilní telefony jako celek.

2) z důvodu větší šířky telefonu se na "hybridní" klávesnici - která je jinak zpracováním opět mistrovské dílo a touch funkci super - píše opravdu hůře oproti Q10 či Classic. Rozložení mi není moc po chuti - mezerník vložen do alfanumerické klávesnice. Dobrá, po týdnu jsem si jakžtakž zvyknul, ale na co jsem si opravdu nezvyknul je ona hybridita, kdy interpunkční znaménka musím používat dotykem na displayi (ano, tečku můžu vložit dvojklikem mezerníku, ale ostatní znaky jako , : - nikoliv). Takže ano, klávesnice dobře zpracovaná, ale méně pohodlná pro psaní mailů/messengeru/sms.

3) touch funkce klávesnice je parádní vychytávka a je OPRAVDU VELKÁ ŠKODA, že už BB není co bývalo a přešlo na sh**droid a nadstavbou, protože by se hodil menší improvement a dotažení oné feature k dokonalosti (čehož se již nejspíše v aktualizaci nedočkáme). S touchem můžete posouvat vertikálně . pdf, emaily, www apod., můžete se pohybovat horizontálně v menu (přepínat na plochy) a také se švihnutím do strany dostat do BB Hubu, ale zde je kámen úrazu. Zpět z Hubu na plochu spuštěných apps nebo menu se již nelze oním švihem po klávesnici dostat. Funguje tu pouze přesunutí prstem (klasické ovládání BB OS10). Pokud tedy máte menší ruku a pracujete na klávesnici, tak Vaše ruce jsou více situované v nižších polohách a oné švihnutí prstem zpět z Hubu na plochu je nepraktické z důvodu přehmátnutí ruky, abych na display komfortně dosáhnul.

Sepsal jsem spíše negativní feedback, který jsem měl na telefonu BB Passport, ale vězte, že lepší telefon, který slouží ke zvýšení produktivity práce jedince, nenajdete! Tedy najdete opět ve stáji BB s modelem Classic nebo Q10, ale již s ústupky, které Passport nemá. Brutální výkon, nádherný 1440x1440 pxl IPS panel, klávesnice s touch funkcí, nadstandardní výdrž akumulátoru, stereo reproduktory (nezmeškáte žádný hovor), form factor a luxusní zpracování. Ani váhu nemám v negativech, protože paradoxně přes své rozměry je telefon pocitově lehčí - váha je dobře rozložená na ploše a z toho důvodu mi např. Classic přijde těžší. Opět berte v potaz subjektivní názor. Papírově je totiž Passport těžší.

Jak jsem zde u někoho v recenzi četl, TEN, komu Passport padne do ruky, tak TEN už ho z té ruky nedá a s tímto heslem se naprosto ztotožňuji! Bohužel mám menší ruku a na šířku telefonu jsem si nezvyknul :.-(

Z těžkým srdcem a jako bývalý Symbian maniak a po přechodu BB maniak jsem byl nucen telefon vrátit ve 14. denní lhůtě a zůstat u svého BB Classic :.-(
Škoda...vyrobit BB Passport s max. 80mm šířkou a 4-lines klávesnicí, nikdy bych nevyměnil... Nu a až mi vypoví službu Classik, tak přestanu telefonovat a vůbec...vlastnit jakýkoliv mobilní telefon! Žádný výrobce mt nedokázal (krom E72/E52 od Nokie) vytvořit produktivnější mobilní telefon/komunikátor a s těmi svými dotykovými blbostmi si můžou všichni jít hrát na písek. TEČKA!

Tímto děkuji obchodu Bestcena.cz za skvělou komunikaci a obchod doporučuji!

!Ciao!

• Naprosto senzažně použitelný displej
  • Kverty klávesnice
  • Správa mailů a událostí
  • Nahrazuje prakticky kancelářký pc
  • Prostě konečně pořádný telefon který je určený pro to, k čemu se tváří placky
  • Nabíjení zespodu

Neuveřitelně nakažlivý mobil. Po nokii 8210 je to konečně první použitelný telefon ;-)

Ověřený zákazník Bestcena Ověřený zákazník

• Zpracovani
  • Displej
  • System
  • Zklamala klavesnice

Dlouho sem po nem pokukoval a ted za cenu 4799 super. Potrebuju druhy tel kvuli druhe sim a dual sem nechtel. Smireny ze bude jen na sms volani a internet sem dnes koupil. Ale jake překvapení a rozhodne ne male,kdyz sem rozjel vsechny aplikace od Idnes po messenger a whatsapp. Staci zadat ve vyhledavaci apku jakou chcete a za ni apk. Vse se nainstaluje a jede. Jen Whatsapp nechce odesilat obrazky ale to je malickost. Takze Passport jede jako android.
Male zklamani je klavesnice. Na Q10 byla teda lepsi. Ale snad si zvyknu. Tel mam ze Saudske arabie takze krome latinky jsou na klavesnici pritomna i ta jejich hatmatilka. Ale jen na klavesnici jinak tel samozřejmě cely v češtině.
Displej je krasny a opravdu ctverec naprosto pohodlny. Baterie jeste nevim,mam ho teprva kratce.
BlackBerry hub atd zmiňovat asi nema cenu. Signal stabilni,LTE slape. Vse plne funkcni.
Zpracování je top vse krasne licuje a drží, nic nevrze. Zada pogumovana takze dobre drží a sedi v ruce. A pozor je opravdu velmi siroky. Mam lopaty ale psat jednou rukou se rozhodne pohodlne nedá.
Tel za tuto cenu a kvalitu a vykon je pro všechny. Opravdu doporucuji. Je to druhy tel,muj hlavni je Iphone SE a asi to otocim.

Přidáno: 15. března 2018

• Vydrz baterie, klavesnice ( v podstate nema nikdo krom BB)
  • skvely system, jednoduchost, gesta, klavesnice fungujici jako trackpad u drivejsich BB, netradicni vzhled (oproti dnesnim padlum), kvalitni zpracovani,zabezpeceni.
  • Naprosto nic.

Kazdemu nejspis vyhovuje neco jineho. Ja androidu neprisel na chut, prijde mi neprehledny, slozity, jablko neni pro me, neprisel sem tomu na chut. BB sem dostal poprve davno jako model 9780 klasicka hranata cihla a rikal sem si, ze si nezvyknu a ze vypada prehistoricky, ale byl sem z nej nadsen, ta klavesnice navykova, cely system, naprosto uzasne jednoduche a funkcni. Nepotrebuju android a milion aplikaci...
Pak sem mel Z10, trvalo si zvyknout na model bez fyzicke klavesnice, ale byl fajn, je stale pouzivan v rodine, pak byl Z30 uzasny amoled displej, supr stroj, stale po letech pouzivam.
Nyni mam passport a nezklamal, fyz. klavesnice je uzasna. Cely stroj je skvely, clovek to musi zkusit nez si udela nazor...
V CR za 5-6 tisic. V Nemecku novy s dopravou za 2900, coz je neuveritelna cena za takovy pristoj, kvalitne zabezpeceny a zpracovany, kovovy ramecek, nikde nic nevrze, vse reaguje skvele. Mrzi me krach a prechod BB na android. Bohuzel dnesni doba je o rychle vyrobe a zkaze. Stroje jako IBM, Motorola, Ericsson, stare Nokia a Siemens kdy kvalita byla predni je pryc a s timto mobilem konci. Doufam, ze se mnou vydrzi leta a uvazuji o porizeni dalsiho kusu do zalohy:-)

BlackBerry 9720 Samoa

BlackBerry 9720 Samoa

Ověřený zákazník KIM Group s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 6. března 2018

Zakoupeno v KIM Group s.r.o.

• malý

• Výdrž baterie
  • Svižnost celého telefonu
  • Vzhled
  • Skvělá klávesnice
  • Propracovaný systém různých gest, která telefon ovládají
  • Skvělá kvalita konstrukce a materiálů
  • Originální vzhled
  • Zvuk vestavěného reproduktoru
  • BlackBerry Blend
  • Pro někoho možná rozměry
  • Kvalita přední kamerky
  • Složitější instalace aplikací Android

Telefon jsem zakoupil s vědomím, že jdu do něčeho úplně nového, jak OS, tak rozměry. Od prvního momentu mi telefon naprosto přirostl k srdci.

Operační systém je svižný a vůbec nepociťuji, že telefon je už technicky pár let starý. Po téměř roce používání se systém nezasekává a stále je svižný. Pro někoho může být limitující absence Android aplikací. V obchodu BlackBerry se sice nabízí aplikace jako Facebook, nebo Messenger, některé placené, ale nedoporučuji. Většina Android aplikací jde překonvertovat, stačí googlit ;) OS nemám co vytknout.

S rozměry se musíte sžít, měl jsem atypický telefon Acer Iconia S300, a jak u něj tak u Passportu jsem si na atypické rozměry zvykl. Rozměry Passportu jsou rozhodně plus, na širší obrazovce se lépe čte a obecně lépe manipuluje s dokumenty, nebo s prohlížečem.

Výdrž baterie je skvělá. Zcela s přehledem vydrží náročný den, v případě malé četnosti používání se dostanete na dva až tři dny s přehledem.

Fotoaparát je poměrně přijatelné kvality, na momentky bohatě stačí. Má však problém s ostřením při různých akčních scénách, jako pohyb. Ve tmě fotí jako lepší průměr. Horší je kvalita přední kamery, ale jde asi o moji rozmlsanost.

Celý telefon disponuje spoustou interních aplikací, které někomu mohou připadat rušivé. Jde o BlackBerry Hub, což je svým způsobem takové centrální pracoviště, kam chodí všechny novinky jako SMS, zmeškané hovory, e-maily...Je na každém, jak moc si nechá Hub přirůst k tělu. Další skvělou aplikací je BlackBerry Blend, který se nainstaluje i do počítače, odkud se dostanete jak do Hubu, tak ale i do galerie, hudby... zkrátka telefon jde přes tamní velmi pěkné prostředí ovládat i odtamtud.

Klávesnice je taktéž skvělá, přesně podle očekávání. Zároveň funguje jako touchpad, což je dobré při prohlížení internetu, dokumentů... Zároveň se přes ni dostanete z jednoho okna zpět do menu. Telefon totiž ulehčuje celkové ovládání prostřednictvím spousty gest, které se provádí velmi dobře právě přímo na klávesnici.

Kvalita zpracování je výborná. Doporučuji ale na telefon dokoupit obal, sám jsem to neudělal a trošku teď lituji oškrábaných boků telefonu. Ale mohu říct, že se nic neláme, nevrže... vše drží po tom téměř roce velice aktivního provozu skvěle.

BlackBerry L-S1

Blackberry Z10

Ověřený zákazník elektroshock.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 28. února 2018

Zakoupeno v elektroshock.cz

produk použivaný pro severni ameriku

Přidáno: 25. ledna 2018

• Běží na QNX
  • Má klávesnici a jest k dispozici solidní terminál s SSH

BlackBerry C-S2

• Vydrz baterije

Kvalitne zbozi.

Martin Káčerek Martin Káčerek

Přidáno: 12. ledna 2018

• bez ANDROIDu, hardverová klávesnice, baterie, konstrukce, nejpotřebnější aplikace z androidu fungují i na BB10 os
  • blízké ukončení podpory, ale stím se srovnám

Přidáno: 7. ledna 2018

Zakoupeno v VK Servis

• Vyborny telefon,stabilita a rychlost oper.systemu OS10,kvalita zpracovani. Nema android ale kompatabilni s apk bez problemu zatim. Proste BlackBerry.
  • Je sirsi,takze dat pozor na uchopeni do ruky. Do dvou let skonci podpora pro BB :-(

Přidáno: 25. prosince 2017

Zakoupeno v VK Servis

Nefunguje mi polohový senzor.

Zobrazuji 21 - 40 ze 482 recenzí 1 [ 2 ] 3 4 5...25